Městský sportovní klub Břeclav pořádá nábory kluků i holek ročníku 2006 a mladších do fotbalových přípravek. Děti si v našem klubu budou moci pod vedením zkušených trenérů vyzkoušet různé sportovní disciplíny a především se přiblížit nejpopulárnější kolektivní hře na světě - fotbalu. Naučíme ho hrát fotbal, sportovat, spolupracovat v kolektivu a v neposlední řadě si najde nové kamarády.

MÁTE ZÁJEM SE NÁBORŮ ZÚČASTNIT? Neváhejte a kontaktujte osoby uvedené níže. Rádi Vám pomůžeme a sdělíme potřebné informace. Máte jiné dotazy? Můžete nás kontaktovat také mailem na mskbreclav@seznam.cz a do předmětu zprávy uveďte NÁBORY.

Fotbalový klub MSK Břeclav se svými přibližně třista aktivními členy patří k největším sportovním klubům v Břeclavi a okolí. Mládežníci hrají vyšší české soutěže. V současné době má MSK Břeclav tři družstva dospělých, dvě dorostenecké kategorie, dva žákovské týmy a pět týmů přípravek.

Rychlý kontakt pro nábor

Ing. Martin Marták

mskbreclav@seznam.cz

Můj první gól - pojďte ho vstřelit s námi