Městský sportovní klub Břeclav pořádá celoročně nábory kluků ročníku 2013 a mladších do fotbalových přípravek. Děti si v našem klubu budou moci pod vedením zkušených trenérů vyzkoušet různé sportovní disciplíny a především se přiblížit nejpopulárnější kolektivní hře na světě - fotbalu. Naučíme ho hrát fotbal, sportovat, spolupracovat v kolektivu a v neposlední řadě si najde nové kamarády.

MÁTE ZÁJEM SE NÁBORŮ ZÚČASTNIT? Neváhejte a kontaktujte osoby uvedené níže. Rádi Vám pomůžeme a sdělíme potřebné informace. Máte jiné dotazy? Můžete nás kontaktovat také mailem na mskbreclav@seznam.cz a do předmětu zprávy uveďte NÁBORY.

Co o nás říkají rodiče?

"Když se klukům nechce skončit trénink a těší se na další, a když se už nemůžou dočkat, až vyjedou na turnaj, to je znamení toho, že průběh tréninků malých Lvíčat stojí za to. Jako matka jednoho z malých hráčů si všímám maličkostí – když se trenér jednotlivě s každým klukem přivítá, když si k němu klidně i v zápalu hry klekne a trpělivě mu pomůže zavázat tkaničku, a když si plácnou na úspěch (pro jiného zanedbatelný), v tu chvíli vím, že má můj syn správný vzor i mimo domov."

– Iveta, máma Tobíka (6 let)

"Můj syn hraje za MSK Břeclav půl sezóny. To, co zatím v klubu zažíváme, je proti předchozí zkušenosti opravdu něco úžasného. Kluk vnímá trenéry nejen jako neochvějné autority, ale zároveň jako velké kamarády a vzory. Skladba tréninku není jednotvárná nebo jen dril. Kluci si máknou, a přitom je to pořád baví. A to vše jen podtrhuje účast na turnaji Třebíč Open, kde nejen, že výsledkově zazářili, ale měli od svých trenérů lepší servis než většina ligových účastníků. Když jsem synovi zařizoval přestup, přiznám se, měl jsem obavy. Ale teď vím, že to bylo to nejlepší, co jsem pro jeho rozvoj mohl udělat."

– Radim, táta Matyáše (7 let)

"Můj syn Dominik hraje za Lvíčata MSK Břeclav již delší dobu. Fotbal ho zcela pohltil. Líbí se mi, že trenéři dokážou děti správně motivovat a zbytečně je nezatěžují přemírou taktiky, jak to jde vidět u některých jiných týmů. Nechávají hráčům možnost samostatnému rozhodování ve hře, a to podle mého v jejich věku rozvíjí jejich kreativitu a radost ze hry. Trenéři jsou pro kluky kamarády, ale když je třeba, i správné autority. U syna i ostatních hráčů vidíme neskutečné sportovní pokroky a jejich zapálení k fotbalu budeme rádi podporovat ruku v ruce s klubem MSK Břeclav."

– Jiří, táta Dominika (7 let)

Můj první gól - pojďte ho vstřelit s námi

Kdy

Každé pondělí a čtvrtek

vždy od 17:30 (letní sezona)

Kde

Na stadionu MSK Břeclav, Třída 1.máje

(vedle obchodního domu Lidl), zájemci hlaste se u trenérů

Co s sebou

Pevná obuv (ne sálová), tričko

a trenýrky, pití

Kontaktní osoby

Hrát fotbal s námi - to není jen fotbal