Nejaktuálnější zápasy

msk logo

Muži A - TÝM - SK Bystřice nad Pernštejnem

4 : 1

10. kolo

10. října 10:30

SK Bystřice nad Pernštejnem logo
Žádný zápas

Zápasy

31. října 14:00 - 13. kolo

Místo: Červené domky

FK Hodonín

MSK Břeclav

24. října 10:30 - 12. kolo

Místo: tatran

MSK Břeclav

FC Žďas Žďár nad Sázavou

18. října 14:30 - 11. kolo

Místo: 

FSC Stará Říše

MSK Břeclav

10. října 10:30 - 10. kolo

Místo: tatran

MSK Břeclav

4

SK Bystřice nad Pernštejnem

1

3. října 15:00 - 9. kolo

Místo: 

Start Brno

1

MSK Břeclav

0

26. září 10:30 - 8. kolo

Místo: tatran

MSK Břeclav

0

TJ Sokol Lanžhot

0

19. září 10:30 - 7. kolo

Místo: tatran

MSK Břeclav

1

TJ Slavoj Polná

0

12. září 13:00 - 6. kolo

Místo: 

Tatran Ždírec nad Doubravou

2

MSK Břeclav

1

5. září 10:30 - 5. kolo

Místo: tatran

MSK Břeclav

0

FC PBS Velká Bíteš

1

29. srpna 16:30 - 4. kolo

Místo: Havlíčkův Brod

Slovan Havlíčkův Brod

0

MSK Břeclav

3

22. srpna 10:30 - 3. kolo

Místo: tatran

MSK Břeclav

2

TJ Sokol Tasovice

0

16. srpna 10:30 - 2. kolo

Místo: Humpolec

AFC Humpolec

1

MSK Břeclav

1

8. srpna 10:30 - 1. kolo

Místo: tatran

MSK Břeclav

1

FC Zbrojovka Brno B

1

22. března 15:00

Místo: tatran

MSK Břeclav

FC PBS Velká Bíteš

2.11.2019 14:00

Místo: tatran

MSK Břeclav

1

AFC Humpolec

2

27.10.2019 14:30

Místo: 

TJ Sokol Lanžhot

1

MSK Břeclav

0

19.10.2019 14:30

Místo: tatran

MSK Břeclav

0

TJ Sokol Tasovice

3

13.10.2019 15:00

Místo: 

FSC Stará Říše

4

MSK Břeclav

0

5.10.2019 15:00 - 10. kolo

Místo: tatran

MSK Břeclav

1

FC Zbrojovka Brno B

3

15. listopadu 10:00 - 15. kolo

Místo: 

TJ Sokol Bedřichov

MSK Břeclav

8. listopadu 10:00 - 14. kolo

Místo: tatran

MSK Břeclav

Fk Pelhřimov

1. listopadu 10:00 - 13. kolo

Místo: 

SK Líšeň B

MSK Břeclav

25. října 10:00 - 12. kolo

Místo: tatran

MSK Břeclav

ČAFC Židenice

18. října 10:00 - 11. kolo

Místo: tatran

MSK Břeclav

FC Sparta Brno

11. října 10:00 - 10. kolo

Místo: Humpolec

AFC Humpolec

3

MSK Břeclav

1

4. října 10:00 - 9. kolo

Místo: tatran

MSK Břeclav

0

FC Vysočina Jihlava B

6

26. září 10:00 - 8. kolo

Místo: Šardice

FK Hodonín

2

MSK Břeclav

0

20. září 10:00 - 7. kolo

Místo: tatran

MSK Břeclav

4

FC Žďas Žďár n/S

5

13. září 10:00 - 6. kolo

Místo: 

FC Slovan Havlíčkův Brod

6

MSK Břeclav

4

6. září 10:00 - 5. kolo

Místo: tatran

MSK Břeclav

2

Tatran Kohoutovice

0

29. srpna 10:30 - 4. kolo

Místo: 

1.SC Znojmo

2

MSK Břeclav

1

26. srpna 16:00 - 1. kolo

Místo: tatran

MSK Břeclav

0

FC Svratka Brno

1

15. srpna 10:00 - 2. kolo

Místo: 

FŠ Třebíč

4

MSK Břeclav

0

3.11.2019 11:45 - 14. kolo

Místo: SK Perštejn Nedvědice

SK Pernštejn Nedvědice

MSK Břeclav

27.10.2019 10:30 - 13. kolo

Místo: tatran

MSK Břeclav

0

Svratka Brno

5

27.10.2019 10:30 - 13. kolo

Místo: tatran

MSK Břeclav

FC Svratka Brno

18.10.2019 10:00 - 12. kolo

Místo: 

FK Pelhřimov

5

MSK Břeclav

1

13.10.2019 10:30 - 11. kolo

Místo: tatran

MSK Břeclav

FC Sparta Brno

16.6.2019 13:00 - 29. kolo

Místo: tatran

MSK Břeclav

1

FC Sparta Brno

2

9.6.2019 10:30 - 28. kolo

Místo: 

1.SC Znojmo

2

MSK Břeclav

1

2.6.2019 13:00 - 27. kolo

Místo: tatran

MSK Břeclav

1

AFC Humpolec

2

26.5.2019 10:00 - 26. kolo

Místo: 

SK Líšeň B

MSK Břeclav

19.5.2019 13:00 - 25. kolo

Místo: tatran

MSK Břeclav

FC Vysočina Jihlava B

8.5.2019 10:00 - 30. kolo

Místo: 

FC Svratka Brno

MSK Břeclav

5.5.2019 13:00 - 23. kolo

Místo: tatran

MSK Břeclav

FK Hodonín

28.4.2019 13:00 - 22. kolo

Místo: tatran

MSK Břeclav

Tatran Kohoutovice

20.4.2019 10:00 - 21. kolo

Místo: tatran

FŠ Třebíč

MSK Břeclav

14.4.2019 13:00 - 20. kolo

Místo: tatran

MSK Břeclav

FC Žďas Žďár n/S

6.4.2019 10:00 - 19. kolo

Místo: 

FK Pelhřimov

3

MSK Břeclav

1

31.3.2019 13:00 - 18. kolo

Místo: tatran

MSK Břeclav

2

FC Velké Meziříčí

5

23.3.2019 10:00 - 17. kolo

Místo: 

FC Kyjov 1919

4

MSK Břeclav

2

17.3.2019 13:00 - 16. kolo

Místo: tatran

MSK Břeclav

6

FC Slovan Havlíčkův Brod

5

5.3.2019 16:00 - Přátelský zápas

Místo: tatran

MSK Břeclav

2

1.SC Znojmo

5

20.1.2019 11:00 - Přátelský zápas

Místo: tatran

MSK Břeclav

1

SDM Domino Bratislava

7

15. listopadu 12:15 - 15. kolo

Místo: 

TJ Sokol Bedřichov

MSK Břeclav

8. listopadu 12:15 - 13. kolo

Místo: tatran

MSK Břeclav

FK Pelhřimov

1. listopadu 12:15 - 13. kolo

Místo: 

SK Líšeň

MSK Břeclav

25. října 12:15 - 12. kolo

Místo: tatran

MSK Břeclav

ČAFC Židenice

18. října 12:15 - 11. kolo

Místo: tatran

MSK Břeclav

Sparta Brno

11. října 12:15 - 10. kolo

Místo: Humpolec

AFC Humpolec

4

MSK Břeclav

3

4. října 12:15 - 9. kolo

Místo: tatran

MSK Břeclav

0

FC Vysočina Jihlava

6

26. září 12:15 - 8. kolo

Místo: Šardice

FK Hodonín

1

MSK Břeclav

1

20. září 12:15 - 7. kolo

Místo: tatran

MSK Břeclav

0

FC Žďas Žďár nad Sázavou

1

13. září 12:15 - 6. kolo

Místo: 

FC Slovan Havlíčkův Brod

4

MSK Břeclav

1

6. září 12:15 - 5. kolo

Místo: tatran

MSK Břeclav

1

Tatran Kohoutovice

4

29. srpna 12:45 - 4. kolo

Místo: Znojmo Otm. Chlupa

1. SC Znojmo

8

MSK Břeclav

2

26. srpna 18:15 - 1. kolo

Místo: tatran

MSK Břeclav

2

FC Svratka Brno

5

15. srpna 12:00 - 2. kolo

Místo: 

FŠ Třebíč

4

MSK Břeclav

0

15. března 12:45 - 16. kolo

Místo: tatran

MSK Břeclav

FC Velké Meziříčí

10.11.2019 12:45 - 15. kolo

Místo: tatran

MSK Břeclav

2

AFC Humpolec

3

3.11.2019 14:00 - 14. kolo

Místo: Nedvědice

SK Pernštejn Nedvědice

5

MSK Břeclav

1

27.10.2019 12:45 - 13. kolo

Místo: tatran

MSK Břeclav

1

FC Svratka Brno

3

19.10.2019 12:30 - 12. kolo

Místo: Pelhřimov

FK Pelhřimov

2

MSK Břeclav

1

13.10.2019 12:45 - 11. kolo

Místo: Kyjov

MSK Břeclav

1

Sparta Brno

7

5.10.2019 12:30 - 10. kolo

Místo: Kyjov

FC Kyjov

6

MSK Břeclav

3

2.11.2019 09:00 - 1. kolo

Místo: slovan

MSK Břeclav

6

ČAFC Židenice

2

26.10.2019 09:00 - 11. kolo

Místo: slovan

MSK Břeclav

1

FC Ivančice

0

19.10.2019 09:00 - 10. kolo

Místo: Mikulov

FC Palava Mikulov

1

MSK Břeclav

13

12.10.2019 09:00 - 9. kolo

Místo: Slovan

MSK Břeclav

5

FC Sparta Brno

1

6.10.2019 09:00 - 8. kolo

Místo: Veselí nad Moravou

FC Veselí nad Moravou

0

MSK Břeclav

3

28.9.2019 09:00 - 7. kolo

Místo: slovan

MSK Břeclav

O

FC Svratka Brno

7

22.9.2019 10:00 - 6. kolo

Místo: Kohoutovice

Tatran Kohoutovice

4

MSK Břeclav

3

14.9.2019 09:00 - 5. kolo

Místo: slovan

MSK Břeclav

0

AFK Tišnov

1

7.9.2019 09:00 - 4. kolo

Místo: ratiškovice

SK Baník Ratíškovice

1

MSK Břeclav

1

5.9.2019 16:00 - 13. kolo

Místo: Rosice

FC Slovan Rosice

5

MSK Břeclav

3

31.8.2019 09:00 - 3. kolo

Místo: Slovan

MSK Břeclav

1

TJ Sokol Novosedly

1

28.8.2019 09:00 - 12. kolo

Místo: slovan

MSK Břeclav

6

FK Blansko

0

24.8.2019 09:00 - 2. kolo

Místo: Kuřim

FC Kuřim

1

MSK Břeclav

1

2.11.2019 10:45 - 1. kolo

Místo: slovan

MSK Břeclav

2

ČAFC Židenice

5

26.10.2019 10:45 - 11. kolo

Místo: slovan

MSK Břeclav

1

FC Ivančice

4

19.10.2019 10:45 - 10. kolo

Místo: Mikulov

FC Pálava Mikulov

1

MSK Břeclav

2

12.10.2019 10:45 - 9. kolo

Místo: slovan

MSK Břeclav

0

FC Sparta Brno "B"

10

6.10.2019 10:45 - 8. kolo

Místo: Veselí

FC Veselí nad Moravou

8

MSK Břeclav

0

28.9.2019 10:45 - 7. kolo

Místo: slovan

MSK Břeclav

1

FC Svratka Brno

18

22.9.2019 11:45 - 6. kolo

Místo: Kohoutovice

Tatran Kohoutovice

3

MSK Břeclav

0

14.9.2019 10:45 - 5. kolo

Místo: slovan

MSK Břeclav

0

AFK Tišnov

4

7.9.2019 10:45 - 4. kolo

Místo: Ratíškovice

FK Baník Ratíškovice

2

MSK Břeclav

0

5.9.2019 17:45 - 13. kolo

Místo: Rosice

FC Slovan Rosice

8

MSK Břeclav

0

31.8.2019 10:45 - 3. kolo

Místo: slovan

MSK Břeclav

3

TJ Sokol Novosedly

4

28.8.2019 11:15 - 12. kolo

Místo: slovan

MSK Břeclav

0

FK Blansko

12

24.8.2019 10:45 - 2. kolo

Místo: Kuřim

FC Kuřim

3

MSK Břeclav

0

22. března 09:00

Místo: 

FC Svratka Brno (halový turnaj v Pohořelicích – r. 2012 a ml.)

MSK Břeclav

14. března 09:00

Místo: 

Moravský Krumlov (halový turnaj – r. 2011, 2012)

MSK Břeclav

1. března 12:00

Místo: 

Sportcentrum Želva Dubňany (halový turnaj – r. 2012 a ml.)

MSK Břeclav

18. ledna 08:00

Místo: 

Strážnice (halový turnaj – r. 2011, 2012)

MSK Břeclav

14.12.2019 09:00

Místo: 

1. FC Slovácko (přátelský zápas – Uherské Hradiště)

MSK Břeclav

24.11.2019 12:30

Místo: 

TJ Sokol Lanžhot (halový turnaj – r. 2011, 2012)

MSK Břeclav

2.11.2019 11:00

Místo: slovan

MSK Břeclav

SK Líšeň, MFK Vyškov (Krajská soutěž přípravek – 6. kolo)

27.10.2019 09:30

Místo: 

Nikolčice (Turnaj Žijeme hrou – OFS Břeclav)

MSK Břeclav

26.10.2019 11:00

Místo: slovan

MSK Břeclav

Tatran Kohoutovice, SK Pozořice (Krajská soutěž přípravek – 5. kolo)

19.10.2019 11:00

Místo: 

FC Ivančice, 1. SC Znojmo FK (Krajská soutěž přípravek – 4. kolo)

MSK Břeclav

13.10.2019 09:30

Místo: 

Dolní Dunajovice (Turnaj Žijeme hrou – OFS Břeclav)

MSK Břeclav

12.10.2019 13:00

Místo: 

RAFK Rajhrad, IE Znojmo (Krajská soutěž přípravek – 1. kolo)

MSK Břeclav

5.10.2019 09:00

Místo: Na Šlajsi

FKM Podluží, Svratka Brno (Krajská soutěž přípravek – 3. kolo)

MSK Břeclav

14. března 12:00

Místo: 

FK Hodonín (triangl v nafukovací hale na UT – r. 2013 a ml.)

MSK Břeclav

8. března 09:30

Místo: 

Moravský Krumlov (halový turnaj – r. 2013 a ml.)

MSK Břeclav

7. března 13:00

Místo: 

Baník Ratíškovice (halový Turnaj Benjamínků – r. 2014 a ml.)

MSK Břeclav

27. února 18:00

Místo: 

TJ Sokol Lanžhot (přátelský halový zápas – r. 2013 a ml.)

MSK Břeclav

26. ledna 12:00

Místo: 

Sportcentrum Želva Dubňany (halový Turnaj Benjamínků – r. 2013 a ml.)

MSK Břeclav

25. ledna 09:00

Místo: 

Holíč (halový Turnaj Benjamínků – r. 2014 a ml.)

MSK Břeclav

19. ledna 13:00

Místo: 

Sportcentrum Želva Dubňany (halový Turnaj Benjamínků – r. 2014 a ml.)

MSK Břeclav

12. ledna 14:00

Místo: 

FK Hodonín (triangl v nafukovací hale na UT – r. 2013 a ml.)

MSK Břeclav

14.12.2019 09:00

Místo: 

ČSFA Malacky (halový Turnaj Benjamínků – r. 2013 a ml.)

MSK Břeclav

30.11.2019 09:00

Místo: 

Baník Ratíškovice (halový Turnaj Benjamínků – r. 2013 a ml.)

MSK Břeclav

16.11.2019 12:00

Místo: 

Hodonín/Rohatec (halový Turnaj Benjamínků – r. 2013 a ml.)

MSK Břeclav

10.11.2019 13:00

Místo: 

Holíč (halová Liga Benjamínků – r. 2013 a ml.)

MSK Břeclav

27.10.2019 09:30

Místo: 

Nikolčice (Turnaj Žijeme hrou – OFS Břeclav)

MSK Břeclav

19.10.2019 14:00

Místo: slovan

MSK Břeclav

Břeclav (Liga Benjamínků – r. 2013 a ml.)

13.10.2019 09:30

Místo: 

Dolní Dunajovice (Turnaj Žijeme hrou – OFS Břeclav)

MSK Břeclav

29.9.2019 15:00

Místo: 

Hodonín (Turnaj Benjamínků – r. 2013 a ml.)

MSK Břeclav

10.6.2018 11:15

Místo: Fotbalové hřiště Lednice

FKM Podluží

MSK Břeclav

10.6.2018 10:50

Místo: Fotbalové hřiště Lednice

TJ Sokol Bořetice

MSK Břeclav

10.6.2018 10:30

Místo: Fotbalové hřiště Lednice

Sokol Hrušky

MSK Břeclav

10.6.2018 09:45

Místo: Fotbalové hřiště Lednice

TJ Moravan Lednice

MSK Břeclav

10.6.2018 09:00

Místo: Fotbalové hřiště Lednice

SK Podlužan Prušánky

MSK Břeclav

3.6.2018 11:15

Místo: Fotbalové hřiště Dubňany

TJ Jiskra Strážnice

MSK Břeclav

3.6.2018 10:50

Místo: Fotbalové hřiště Dubňany

FK Vrbice 1959

MSK Břeclav

3.6.2018 10:30

Místo: Fotbalové hřiště Dubňany

FK Baník Dubňany

MSK Břeclav

3.6.2018 09:45

Místo: Fotbalové hřiště Dubňany

TJ Moravan Lednice

MSK Břeclav

3.6.2018 09:00

Místo: Fotbalové hřiště Dubňany

SK Vacenovice

MSK Břeclav

27.5.2018 13:30

Místo: Fotbalové hřiště Hodonín

FK Hodonín

MSK Břeclav

27.5.2018 12:50

Místo: Fotbalové hřiště Hodonín

FC Kyjov 1919

MSK Břeclav

27.5.2018 12:35

Místo: Fotbalové hřiště Hodonín

TJ Jiskra Strážnice

MSK Břeclav

27.5.2018 12:20

Místo: Fotbalové hřiště Hodonín

TJ Moravan Lednice

MSK Břeclav

27.5.2018 11:45

Místo: Fotbalové hřiště Hodonín

FK Vrbice 1959

MSK Břeclav

27.5.2018 10:45

Místo: Fotbalové hřiště Hodonín

FK Hodonín

MSK Břeclav

27.5.2018 10:10

Místo: Fotbalové hřiště Hodonín

FC Kyjov 1919

MSK Břeclav

27.5.2018 09:50

Místo: Fotbalové hřiště Hodonín

TJ Jiskra Strážnice

MSK Břeclav

27.5.2018 09:35

Místo: Fotbalové hřiště Hodonín

TJ Moravan Lednice

MSK Břeclav

27.5.2018 09:15

Místo: Fotbalové hřiště Hodonín

TJ Sokol Bořetice

MSK Břeclav

20.5.2018 11:15

Místo: tatran

MSK Břeclav

MSK Břeclav

20.5.2018 11:00

Místo: tatran

MSK Břeclav

FC Hustopeče

20.5.2018 10:30

Místo: tatran

MSK Břeclav

MSK Břeclav

20.5.2018 09:45

Místo: tatran

MSK Břeclav

FC Pálava Mikulov

20.5.2018 09:30

Místo: tatran

MSK Břeclav

TJ Slavoj Velké Pavlovice

13.5.2018 11:30

Místo: Fotbalové hřiště Mikulov

MSK Břeclav

MSK Břeclav

13.5.2018 11:15

Místo: Fotbalové hřiště Mikulov

FC Pálava Mikulov

MSK Břeclav

13.5.2018 11:05

Místo: Fotbalové hřiště Mikulov

TJ Sokol Novosedly

MSK Břeclav

13.5.2018 11:00

Místo: Fotbalové hřiště Mikulov

FC Hustopeče

MSK Břeclav

13.5.2018 10:45

Místo: Fotbalové hřiště Mikulov

TJ Sokol Velké Hostěrádky

MSK Břeclav

13.5.2018 10:30

Místo: Fotbalové hřiště Mikulov

FC Hustopeče

MSK Břeclav

13.5.2018 10:15

Místo: Fotbalové hřiště Mikulov

TJ Sokol Velké Hostěrádky

MSK Břeclav

13.5.2018 10:00

Místo: Fotbalové hřiště Mikulov

TJ Sokol Novosedly

MSK Břeclav

13.5.2018 09:35

Místo: Fotbalové hřiště Mikulov

FC Pálava Mikulov

MSK Břeclav

13.5.2018 09:30

Místo: Fotbalové hřiště Mikulov

TJ Sokol Novosedly

MSK Břeclav

12.5.2018 11:30

Místo: Fotbalové hřiště Hrušky

FKM Podluží

MSK Břeclav

12.5.2018 11:00

Místo: Fotbalové hřiště Hrušky

FK Vrbice 1959

MSK Břeclav

12.5.2018 10:30

Místo: Fotbalové hřiště Hrušky

SK Podlužan Prušánky

MSK Břeclav

12.5.2018 09:45

Místo: Fotbalové hřiště Hrušky

TJ Moravan Lednice

MSK Břeclav

12.5.2018 09:00

Místo: Fotbalové hřiště Hrušky

Sokol Hrušky

MSK Břeclav

6.5.2018 11:00

Místo: Fotbalové hřiště Mikulov

TJ Slavoj Velké Pavlovice

MSK Břeclav

6.5.2018 10:45

Místo: Fotbalové hřiště Mikulov

FC Hustopeče

MSK Břeclav

6.5.2018 10:30

Místo: Fotbalové hřiště Mikulov

Sokol Hrušky

MSK Břeclav

6.5.2018 10:00

Místo: Fotbalové hřiště Mikulov

TJ Sokol Velké Hostěrádky

MSK Břeclav

6.5.2018 09:30

Místo: Fotbalové hřiště Mikulov

FC Pálava Mikulov

MSK Břeclav

28.4.2018 11:15

Místo: Fotbalové hřiště Prušánky

FK Hodonín

MSK Břeclav

28.4.2018 10:50

Místo: Fotbalové hřiště Prušánky

TJ Sokol Bořetice

MSK Břeclav

28.4.2018 10:30

Místo: Fotbalové hřiště Prušánky

SK Podlužan Prušánky

MSK Břeclav

28.4.2018 09:45

Místo: Fotbalové hřiště Prušánky

SK Vacenovice

MSK Břeclav

28.4.2018 09:00

Místo: Fotbalové hřiště Prušánky

Sokol Hrušky

MSK Břeclav

22.4.2018 11:45

Místo: Fotbalové hřiště Lednice

Sokol Hrušky

MSK Břeclav

22.4.2018 11:00

Místo: Fotbalové hřiště Lednice

TJ Sokol Velké Hostěrádky

MSK Břeclav

22.4.2018 10:15

Místo: Fotbalové hřiště Lednice

Sokol Hrušky

MSK Břeclav

22.4.2018 09:30

Místo: Fotbalové hřiště Lednice

TJ Sokol Velké Hostěrádky

MSK Břeclav

14.4.2018 11:30

Místo: tatran

MSK Břeclav

FC Kyjov 1919

14.4.2018 11:00

Místo: tatran

MSK Břeclav

SK Podlužan Prušánky

14.4.2018 10:30

Místo: tatran

MSK Břeclav

FK Hodonín

14.4.2018 09:45

Místo: tatran

MSK Břeclav

SK Vacenovice

14.4.2018 09:00

Místo: tatran

MSK Břeclav

Sokol Hrušky

18.3.2018 16:15

Místo: Sportovní hala Lužice

TJ Jiskra Strážnice

MSK Břeclav

18.3.2018 15:15

Místo: Sportovní hala Lužice

SK Podlužan Prušánky

MSK Břeclav

18.3.2018 14:30

Místo: Sportovní hala Lužice

FK Hodonín

MSK Břeclav

18.3.2018 13:45

Místo: Sportovní hala Lužice

FK Vrbice 1959

MSK Břeclav

3.3.2018 12:15

Místo: Sportovní hala Želva Dubňany

FK Vrbice 1959

MSK Břeclav

3.3.2018 11:45

Místo: Sportovní hala Želva Dubňany

FK Hodonín

MSK Břeclav

3.3.2018 11:00

Místo: Sportovní hala Želva Dubňany

MiRaVa

MSK Břeclav

3.3.2018 10:30

Místo: Sportovní hala Želva Dubňany

TJ Moravan Lednice

MSK Břeclav

3.3.2018 09:45

Místo: Sportovní hala Želva Dubňany

FK Hodonín

MSK Břeclav

3.3.2018 09:00

Místo: Sportovní hala Želva Dubňany

Sokol Hrušky

MSK Břeclav

3.3.2018 08:30

Místo: Sportovní hala Želva Dubňany

TJ Sokol Lanžhot

MSK Břeclav

18.2.2018 11:00

Místo: Sportovní hala Valtice

FK Hodonín

MSK Břeclav

18.2.2018 10:30

Místo: Sportovní hala Valtice

TJ Sokol Lanžhot

MSK Břeclav

18.2.2018 09:45

Místo: Sportovní hala Valtice

TJ Moravan Lednice

MSK Břeclav

18.2.2018 09:30

Místo: Sportovní hala Valtice

FK Hodonín

MSK Břeclav

18.2.2018 08:45

Místo: Sportovní hala Valtice

TJ Sokol Lanžhot

MSK Břeclav

18.2.2018 08:30

Místo: Sportovní hala Valtice

TJ Moravan Lednice

MSK Břeclav

4.2.2018 11:00

Místo: Sportovní hala Valtice

MSK Břeclav

MiRaVa

4.2.2018 10:30

Místo: Sportovní hala Valtice

MSK Břeclav

TJ Moravan Lednice

4.2.2018 09:45

Místo: Sportovní hala Valtice

MSK Břeclav

MiRaVa

4.2.2018 09:00

Místo: Sportovní hala Valtice

MSK Břeclav

TJ Moravan Lednice

21.1.2018 11:30

Místo: Sportovní hala Valtice

FC Zbrojovka Brno

MSK Břeclav

21.1.2018 10:45

Místo: Sportovní hala Valtice

FK Hodonín

MSK Břeclav

21.1.2018 10:00

Místo: Sportovní hala Valtice

TJ Moravan Lednice

MSK Břeclav

21.1.2018 09:15

Místo: Sportovní hala Valtice

FC Zbrojovka Brno

MSK Břeclav

21.1.2018 08:45

Místo: Sportovní hala Valtice

FK Hodonín

MSK Břeclav

21.1.2018 08:00

Místo: Sportovní hala Valtice

TJ Moravan Lednice

MSK Břeclav

20.1.2018 12:00

Místo: Sportovní hala Velké Pavlovice

FK Vrbice 1959

MSK Břeclav

20.1.2018 11:15

Místo: Sportovní hala Velké Pavlovice

MiRaVa

MSK Břeclav

20.1.2018 10:15

Místo: Sportovní hala Velké Pavlovice

FK Vrbice 1959

MSK Břeclav

20.1.2018 09:15

Místo: Sportovní hala Velké Pavlovice

MiRaVa

MSK Břeclav

6.1.2018 11:00

Místo: Sportovní hala Ratíškovice

MiRaVa

MSK Břeclav

6.1.2018 10:00

Místo: Sportovní hala Ratíškovice

Sokol Hrušky

MSK Břeclav

6.1.2018 09:30

Místo: Sportovní hala Ratíškovice

FK Vrbice 1959

MSK Břeclav

15.10.2017 11:15

Místo: Fotbalové hřiště Dolní Dunajovice

FC Hustopeče

MSK Břeclav

15.10.2017 10:45

Místo: Fotbalové hřiště Dolní Dunajovice

Sokol Hrušky

MSK Břeclav

15.10.2017 10:15

Místo: Fotbalové hřiště Dolní Dunajovice

TJ Slavoj Velké Pavlovice

MSK Břeclav

15.10.2017 10:00

Místo: Fotbalové hřiště Dolní Dunajovice

FC Pálava Mikulov

MSK Břeclav

15.10.2017 09:30

Místo: Fotbalové hřiště Dolní Dunajovice

FC Hustopeče

MSK Břeclav

14.10.2017 11:45

Místo: tatran

MSK Břeclav

SK Podlužan Prušánky

14.10.2017 11:15

Místo: tatran

MSK Břeclav

FKM Podluží

14.10.2017 10:45

Místo: tatran

MSK Břeclav

TJ Moravan Lednice

14.10.2017 10:15

Místo: tatran

MSK Břeclav

FK Hodonín

14.10.2017 09:30

Místo: tatran

MSK Břeclav

FKM Podluží

14.10.2017 09:00

Místo: tatran

MSK Břeclav

TJ Moravan Lednice

7.10.2017 11:30

Místo: Umělá tráva Lednice

FK Hodonín

MSK Břeclav

7.10.2017 11:00

Místo: Umělá tráva Lednice

FKM Podluží

MSK Břeclav

7.10.2017 10:30

Místo: Umělá tráva Lednice

TJ Moravan Lednice

MSK Břeclav

7.10.2017 10:00

Místo: Umělá tráva Lednice

FK Hodonín

MSK Břeclav

7.10.2017 09:30

Místo: Umělá tráva Lednice

FKM Podluží

MSK Břeclav

7.10.2017 09:00

Místo: Umělá tráva Lednice

TJ Moravan Lednice

MSK Břeclav

1.10.2017 12:00

Místo: Fotbalové hřiště Lednice

TJ Slavoj Velké Pavlovice

MSK Břeclav

1.10.2017 11:30

Místo: Fotbalové hřiště Lednice

TJ Sokol Novosedly

MSK Břeclav

1.10.2017 11:00

Místo: Fotbalové hřiště Lednice

FC Hustopeče

MSK Břeclav

1.10.2017 10:30

Místo: Fotbalové hřiště Lednice

Sokol Hrušky

MSK Břeclav

1.10.2017 10:00

Místo: Fotbalové hřiště Lednice

TJ Moravský Žižkov

MSK Břeclav

23.9.2017 12:00

Místo: Fotbalové hřiště Prušánky

SK Podlužan Prušánky

MSK Břeclav

23.9.2017 11:00

Místo: Fotbalové hřiště Prušánky

FK Hodonín

MSK Břeclav

23.9.2017 10:00

Místo: Fotbalové hřiště Prušánky

SK Podlužan Prušánky

MSK Břeclav

23.9.2017 09:00

Místo: Fotbalové hřiště Prušánky

TJ Moravan Lednice

MSK Břeclav

17.9.2017 11:45

Místo: Fotbalové hřiště Mikulov

FC Pálava Mikulov

MSK Břeclav

17.9.2017 11:00

Místo: Fotbalové hřiště Mikulov

TJ Sokol Velké Hostěrádky

MSK Břeclav

17.9.2017 10:30

Místo: Fotbalové hřiště Mikulov

FK Vrbice 1959

MSK Břeclav

17.9.2017 10:00

Místo: Fotbalové hřiště Mikulov

Sokol Hrušky

MSK Břeclav

17.9.2017 09:00

Místo: Fotbalové hřiště Mikulov

FC Pálava Mikulov

MSK Břeclav

9.9.2017 11:30

Místo: Fotbalové hřiště Tvrdonice

SK Podlužan Prušánky

MSK Břeclav

9.9.2017 10:45

Místo: Fotbalové hřiště Tvrdonice

FK Hodonín

MSK Břeclav

9.9.2017 10:00

Místo: Fotbalové hřiště Tvrdonice

TJ Moravan Lednice

MSK Břeclav

9.9.2017 09:00

Místo: Fotbalové hřiště Tvrdonice

FKM Podluží

MSK Břeclav

Partneři

Děkujeme všem našim partnerům, kteří nám pomohli a podpořili nás.