Nejaktuálnější zápasy

Žádný zápas
Žádný zápas

Zápasy

1. dubna 15:30

Místo: tatran

MSK Břeclav

TJ Slavoj Polná

8. dubna 15:30

Místo: 

St. Lískovec

MSK Břeclav

4. dubna 17:00

Místo: 

MSK Břeclav

Újezd u Brna

24. března 12:15

Místo: KUŘIM

FK KUŘIM

MSK Břeclav

15. února 10:00 - Přátelský zápas

Místo: 

FC Kyjov

MSK Břeclav

10. února 11:00 - Přátelský zápas

Místo: 

MSK Břeclav

Žolík Malacky

7. dubna 09:00 - 12. kolo

Místo: slovan

MSK Břeclav

Ratíškovice / Dubňany

7. dubna 10:45 - 12. kolo

Místo: slovan

MSK Břeclav

Ratíškovice / Dubňany

10. února 18:30 - Přátelský zápas

Místo: Stupava /Svk /

FK Inter Bratislava /SVK /

MSK Břeclav

10. června 11:15

Místo: Fotbalové hřiště Lednice

FKM Podluží

MSK Břeclav

10. června 10:50

Místo: Fotbalové hřiště Lednice

TJ Sokol Bořetice

MSK Břeclav

10. června 10:30

Místo: Fotbalové hřiště Lednice

Sokol Hrušky

MSK Břeclav

10. června 09:45

Místo: Fotbalové hřiště Lednice

TJ Moravan Lednice

MSK Břeclav

10. června 09:00

Místo: Fotbalové hřiště Lednice

SK Podlužan Prušánky

MSK Břeclav

3. června 11:15

Místo: Fotbalové hřiště Dubňany

TJ Jiskra Strážnice

MSK Břeclav

3. června 10:50

Místo: Fotbalové hřiště Dubňany

FK Vrbice 1959

MSK Břeclav

3. června 10:30

Místo: Fotbalové hřiště Dubňany

FK Baník Dubňany

MSK Břeclav

3. června 09:45

Místo: Fotbalové hřiště Dubňany

TJ Moravan Lednice

MSK Břeclav

3. června 09:00

Místo: Fotbalové hřiště Dubňany

SK Vacenovice

MSK Břeclav

27. května 13:30

Místo: Fotbalové hřiště Hodonín

FK Hodonín

MSK Břeclav

27. května 12:50

Místo: Fotbalové hřiště Hodonín

FC Kyjov 1919

MSK Břeclav

27. května 12:35

Místo: Fotbalové hřiště Hodonín

TJ Jiskra Strážnice

MSK Břeclav

27. května 12:20

Místo: Fotbalové hřiště Hodonín

TJ Moravan Lednice

MSK Břeclav

27. května 11:45

Místo: Fotbalové hřiště Hodonín

FK Vrbice 1959

MSK Břeclav

27. května 10:45

Místo: Fotbalové hřiště Hodonín

FK Hodonín

MSK Břeclav

27. května 10:10

Místo: Fotbalové hřiště Hodonín

FC Kyjov 1919

MSK Břeclav

27. května 09:50

Místo: Fotbalové hřiště Hodonín

TJ Jiskra Strážnice

MSK Břeclav

27. května 09:35

Místo: Fotbalové hřiště Hodonín

TJ Moravan Lednice

MSK Břeclav

27. května 09:15

Místo: Fotbalové hřiště Hodonín

TJ Sokol Bořetice

MSK Břeclav

20. května 11:15

Místo: tatran

MSK Břeclav

MSK Břeclav

20. května 11:00

Místo: tatran

MSK Břeclav

FC Hustopeče

20. května 10:30

Místo: tatran

MSK Břeclav

MSK Břeclav

20. května 09:45

Místo: tatran

MSK Břeclav

FC Pálava Mikulov

20. května 09:30

Místo: tatran

MSK Břeclav

TJ Slavoj Velké Pavlovice

13. května 11:30

Místo: Fotbalové hřiště Mikulov

MSK Břeclav

MSK Břeclav

13. května 11:15

Místo: Fotbalové hřiště Mikulov

FC Pálava Mikulov

MSK Břeclav

13. května 11:05

Místo: Fotbalové hřiště Mikulov

TJ Sokol Novosedly

MSK Břeclav

13. května 11:00

Místo: Fotbalové hřiště Mikulov

FC Hustopeče

MSK Břeclav

13. května 10:45

Místo: Fotbalové hřiště Mikulov

TJ Sokol Velké Hostěrádky

MSK Břeclav

13. května 10:30

Místo: Fotbalové hřiště Mikulov

FC Hustopeče

MSK Břeclav

13. května 10:15

Místo: Fotbalové hřiště Mikulov

TJ Sokol Velké Hostěrádky

MSK Břeclav

13. května 10:00

Místo: Fotbalové hřiště Mikulov

TJ Sokol Novosedly

MSK Břeclav

13. května 09:35

Místo: Fotbalové hřiště Mikulov

FC Pálava Mikulov

MSK Břeclav

13. května 09:30

Místo: Fotbalové hřiště Mikulov

TJ Sokol Novosedly

MSK Břeclav

12. května 11:30

Místo: Fotbalové hřiště Hrušky

FKM Podluží

MSK Břeclav

12. května 11:00

Místo: Fotbalové hřiště Hrušky

FK Vrbice 1959

MSK Břeclav

12. května 10:30

Místo: Fotbalové hřiště Hrušky

SK Podlužan Prušánky

MSK Břeclav

12. května 09:45

Místo: Fotbalové hřiště Hrušky

TJ Moravan Lednice

MSK Břeclav

12. května 09:00

Místo: Fotbalové hřiště Hrušky

Sokol Hrušky

MSK Břeclav

6. května 11:00

Místo: Fotbalové hřiště Mikulov

TJ Slavoj Velké Pavlovice

MSK Břeclav

6. května 10:45

Místo: Fotbalové hřiště Mikulov

FC Hustopeče

MSK Břeclav

6. května 10:30

Místo: Fotbalové hřiště Mikulov

Sokol Hrušky

MSK Břeclav

6. května 10:00

Místo: Fotbalové hřiště Mikulov

TJ Sokol Velké Hostěrádky

MSK Břeclav

6. května 09:30

Místo: Fotbalové hřiště Mikulov

FC Pálava Mikulov

MSK Břeclav

28. dubna 11:15

Místo: Fotbalové hřiště Prušánky

FK Hodonín

MSK Břeclav

28. dubna 10:50

Místo: Fotbalové hřiště Prušánky

TJ Sokol Bořetice

MSK Břeclav

28. dubna 10:30

Místo: Fotbalové hřiště Prušánky

SK Podlužan Prušánky

MSK Břeclav

28. dubna 09:45

Místo: Fotbalové hřiště Prušánky

SK Vacenovice

MSK Břeclav

28. dubna 09:00

Místo: Fotbalové hřiště Prušánky

Sokol Hrušky

MSK Břeclav

22. dubna 11:45

Místo: Fotbalové hřiště Lednice

Sokol Hrušky

MSK Břeclav

22. dubna 11:00

Místo: Fotbalové hřiště Lednice

TJ Sokol Velké Hostěrádky

MSK Břeclav

22. dubna 10:15

Místo: Fotbalové hřiště Lednice

Sokol Hrušky

MSK Břeclav

22. dubna 09:30

Místo: Fotbalové hřiště Lednice

TJ Sokol Velké Hostěrádky

MSK Břeclav

14. dubna 11:30

Místo: tatran

MSK Břeclav

FC Kyjov 1919

14. dubna 11:00

Místo: tatran

MSK Břeclav

SK Podlužan Prušánky

14. dubna 10:30

Místo: tatran

MSK Břeclav

FK Hodonín

14. dubna 09:45

Místo: tatran

MSK Břeclav

SK Vacenovice

14. dubna 09:00

Místo: tatran

MSK Břeclav

Sokol Hrušky

18. března 16:15

Místo: Sportovní hala Lužice

TJ Jiskra Strážnice

MSK Břeclav

18. března 15:15

Místo: Sportovní hala Lužice

SK Podlužan Prušánky

MSK Břeclav

18. března 14:30

Místo: Sportovní hala Lužice

FK Hodonín

MSK Břeclav

18. března 13:45

Místo: Sportovní hala Lužice

FK Vrbice 1959

MSK Břeclav

3. března 12:15

Místo: Sportovní hala Želva Dubňany

FK Vrbice 1959

MSK Břeclav

3. března 11:45

Místo: Sportovní hala Želva Dubňany

FK Hodonín

MSK Břeclav

3. března 11:00

Místo: Sportovní hala Želva Dubňany

MiRaVa

MSK Břeclav

3. března 10:30

Místo: Sportovní hala Želva Dubňany

TJ Moravan Lednice

MSK Břeclav

3. března 09:45

Místo: Sportovní hala Želva Dubňany

FK Hodonín

MSK Břeclav

3. března 09:00

Místo: Sportovní hala Želva Dubňany

Sokol Hrušky

MSK Břeclav

3. března 08:30

Místo: Sportovní hala Želva Dubňany

TJ Sokol Lanžhot

MSK Břeclav

18. února 11:00

Místo: Sportovní hala Valtice

FK Hodonín

MSK Břeclav

18. února 10:30

Místo: Sportovní hala Valtice

TJ Sokol Lanžhot

MSK Břeclav

18. února 09:45

Místo: Sportovní hala Valtice

TJ Moravan Lednice

MSK Břeclav

18. února 09:30

Místo: Sportovní hala Valtice

FK Hodonín

MSK Břeclav

18. února 08:45

Místo: Sportovní hala Valtice

TJ Sokol Lanžhot

MSK Břeclav

18. února 08:30

Místo: Sportovní hala Valtice

TJ Moravan Lednice

MSK Břeclav

4. února 11:00

Místo: Sportovní hala Valtice

MSK Břeclav

MiRaVa

4. února 10:30

Místo: Sportovní hala Valtice

MSK Břeclav

TJ Moravan Lednice

4. února 09:45

Místo: Sportovní hala Valtice

MSK Břeclav

MiRaVa

4. února 09:00

Místo: Sportovní hala Valtice

MSK Břeclav

TJ Moravan Lednice

21. ledna 11:30

Místo: Sportovní hala Valtice

FC Zbrojovka Brno

MSK Břeclav

21. ledna 10:45

Místo: Sportovní hala Valtice

FK Hodonín

MSK Břeclav

21. ledna 10:00

Místo: Sportovní hala Valtice

TJ Moravan Lednice

MSK Břeclav

21. ledna 09:15

Místo: Sportovní hala Valtice

FC Zbrojovka Brno

MSK Břeclav

21. ledna 08:45

Místo: Sportovní hala Valtice

FK Hodonín

MSK Břeclav

21. ledna 08:00

Místo: Sportovní hala Valtice

TJ Moravan Lednice

MSK Břeclav

20. ledna 12:00

Místo: Sportovní hala Velké Pavlovice

FK Vrbice 1959

MSK Břeclav

20. ledna 11:15

Místo: Sportovní hala Velké Pavlovice

MiRaVa

MSK Břeclav

20. ledna 10:15

Místo: Sportovní hala Velké Pavlovice

FK Vrbice 1959

MSK Břeclav

20. ledna 09:15

Místo: Sportovní hala Velké Pavlovice

MiRaVa

MSK Břeclav

6. ledna 11:00

Místo: Sportovní hala Ratíškovice

MiRaVa

MSK Břeclav

6. ledna 10:00

Místo: Sportovní hala Ratíškovice

Sokol Hrušky

MSK Břeclav

6. ledna 09:30

Místo: Sportovní hala Ratíškovice

FK Vrbice 1959

MSK Břeclav

15.10.2017 11:15

Místo: Fotbalové hřiště Dolní Dunajovice

FC Hustopeče

MSK Břeclav

15.10.2017 10:45

Místo: Fotbalové hřiště Dolní Dunajovice

Sokol Hrušky

MSK Břeclav

15.10.2017 10:15

Místo: Fotbalové hřiště Dolní Dunajovice

TJ Slavoj Velké Pavlovice

MSK Břeclav

15.10.2017 10:00

Místo: Fotbalové hřiště Dolní Dunajovice

FC Pálava Mikulov

MSK Břeclav

15.10.2017 09:30

Místo: Fotbalové hřiště Dolní Dunajovice

FC Hustopeče

MSK Břeclav

14.10.2017 11:45

Místo: tatran

MSK Břeclav

SK Podlužan Prušánky

14.10.2017 11:15

Místo: tatran

MSK Břeclav

FKM Podluží

14.10.2017 10:45

Místo: tatran

MSK Břeclav

TJ Moravan Lednice

14.10.2017 10:15

Místo: tatran

MSK Břeclav

FK Hodonín

14.10.2017 09:30

Místo: tatran

MSK Břeclav

FKM Podluží

14.10.2017 09:00

Místo: tatran

MSK Břeclav

TJ Moravan Lednice

7.10.2017 11:30

Místo: Umělá tráva Lednice

FK Hodonín

MSK Břeclav

7.10.2017 11:00

Místo: Umělá tráva Lednice

FKM Podluží

MSK Břeclav

7.10.2017 10:30

Místo: Umělá tráva Lednice

TJ Moravan Lednice

MSK Břeclav

7.10.2017 10:00

Místo: Umělá tráva Lednice

FK Hodonín

MSK Břeclav

7.10.2017 09:30

Místo: Umělá tráva Lednice

FKM Podluží

MSK Břeclav

7.10.2017 09:00

Místo: Umělá tráva Lednice

TJ Moravan Lednice

MSK Břeclav

1.10.2017 12:00

Místo: Fotbalové hřiště Lednice

TJ Slavoj Velké Pavlovice

MSK Břeclav

1.10.2017 11:30

Místo: Fotbalové hřiště Lednice

TJ Sokol Novosedly

MSK Břeclav

1.10.2017 11:00

Místo: Fotbalové hřiště Lednice

FC Hustopeče

MSK Břeclav

1.10.2017 10:30

Místo: Fotbalové hřiště Lednice

Sokol Hrušky

MSK Břeclav

1.10.2017 10:00

Místo: Fotbalové hřiště Lednice

TJ Moravský Žižkov

MSK Břeclav

23.9.2017 12:00

Místo: Fotbalové hřiště Prušánky

SK Podlužan Prušánky

MSK Břeclav

23.9.2017 11:00

Místo: Fotbalové hřiště Prušánky

FK Hodonín

MSK Břeclav

23.9.2017 10:00

Místo: Fotbalové hřiště Prušánky

SK Podlužan Prušánky

MSK Břeclav

23.9.2017 09:00

Místo: Fotbalové hřiště Prušánky

TJ Moravan Lednice

MSK Břeclav

17.9.2017 11:45

Místo: Fotbalové hřiště Mikulov

FC Pálava Mikulov

MSK Břeclav

17.9.2017 11:00

Místo: Fotbalové hřiště Mikulov

TJ Sokol Velké Hostěrádky

MSK Břeclav

17.9.2017 10:30

Místo: Fotbalové hřiště Mikulov

FK Vrbice 1959

MSK Břeclav

17.9.2017 10:00

Místo: Fotbalové hřiště Mikulov

Sokol Hrušky

MSK Břeclav

17.9.2017 09:00

Místo: Fotbalové hřiště Mikulov

FC Pálava Mikulov

MSK Břeclav

9.9.2017 11:30

Místo: Fotbalové hřiště Tvrdonice

SK Podlužan Prušánky

MSK Břeclav

9.9.2017 10:45

Místo: Fotbalové hřiště Tvrdonice

FK Hodonín

MSK Břeclav

9.9.2017 10:00

Místo: Fotbalové hřiště Tvrdonice

TJ Moravan Lednice

MSK Břeclav

9.9.2017 09:00

Místo: Fotbalové hřiště Tvrdonice

FKM Podluží

MSK Břeclav

Partneři

Děkujeme všem našim partnerům, kteří nám pomohli a podpořili nás.