MSK U19-Sokol Tvrdonice 2:3 (2:1)

 

V odloženém zápasu, který uzavřel program bojů ve skupinách Zimního turnaje Václava Vomáčky, nastoupili mladí fotbalisté MSK U19 proti mužům Sokola Tvrdonice. Trenér Jaroslav Nádeníček měl tentokrát k dispozici jedenadvacet hráčů, a tak mohl postavit na každý poločas jinou sestavu. To se také odrazilo na průběhu hry i na výsledku. V první půli měla devatenáctka MSK více ze hry a do šaten šla s vedením 2:1. Tvrdonice daly první gól zápasu, když po nedotaženém brejku soupeře využily rychlého přechodu do protiútoku a zužitkovaly přečíslení. Během posledních patnácti minut první části hry mládí MSK výsledek obrátilo. Vyrovnal Richard Simonyi, který proměnil centr od Michala Floruse, jenž unikl po křídle. O druhý gól devatenáctky se postaral David Vu Van. Dobře si zpracoval míč v šestnáctce Tvrdonic a svou šanci proměnil.

 

„Do druhé půle jsem poslal jiný tým, složený většinou z hráčů, kteří jsou u nás na zkoušku, nebo z těch, kteří se do tréninku vrátili po zraněních či nemocech. Hra byla vyrovnanější, o výhře Tvrdonic rozhodly dvě chyby v naší obraně,“ popisuje další průběh zápasu trenér Nádeníček. Šanci na vyrovnání měl pár minut před koncem Ondřej Kocourek, dostal se ale sám před brankářem s míčem do příliš ostrého úhlu a jeho střela tak nebyla nebezpečná. „S výkonem celku v prvním poločasu jsem byl vcelku spokojený, dobrý pocit ale nemám ze zranění Simonyiho a s jistými problémy dohrávali i Trčka a Redek,“ uzavírá hodnocení zápasu trenér devatenáctky MSK Jaroslav Nádeníček.

 

Sestava 1.poločas: Bíza – Florus, Svoboda, Kurdík, Trčka – Kacr, Tichý – Rychlík, Vu Van, Radkovič – Simonyi.

Sestava 2.poločas: Turek – Fungáč, Večeřa, Hrbáček, Osička – Novák, Redek (75.Bíza), Sedláček, Kocourek – Vu Van (67.Trčka) – Pohanka.

 

Zimní turnaj MSK pokračuje o následujícím víkendu zápasy o konečné pořadí: Sobota 21.2. Sekule-Kúty (11hod), Gajary-Stráže (13), Brodské-MSK U19 (14:50). Neděle 22.2. Borský Svätý Jur-Tvrdonice (11), MSK B-Velké Leváre (13).

Zpět