Devatenáctka MSK vede skupinu A

 

Zatím výborně si vede na zimním turnaji MSK fotbalová devatenáctka MSK Břeclav. Ze čtyř zápasů ve skupině A má odehrány dva a z obou odešla s vítězstvím a se třemi získanými body. Jimi poražené Sekule jednou vyhrály a dvakrát odešly z hřiště s porážkou, Gbely se zatím mohou pochlubit jen dvěma remízami, Kostice jednou remizovaly a dvakrát prohrály, Lanžhot vyhrál a remizoval.

 

I to dává příštímu kolu zvýšené napětí, protože se celek MSK U19 střetne právě s Lanžhotem, který je mu bodově nejblíže.Ve skupině B má již Moravský Svatý Ján tři výhry a aspiruje společně s Brodským (2 výhry ze dvou startů) na prvenství ve skupině. Kúty mají na svém kontě výhru a porážku, Mikulčice a béčko MSK zatím nebodovaly.

 

Výsledky 3.kola: Gbely-Kostice 2:2 (Němec, Jurka – Novák 2), MSK U19-Sekule 3:0 (Tetur 2, T.Horčička), Moravský Svatý Ján-Mikulčice 2:1 (Bolf, Kudlička – Kučí), Brodské-MSK B 3:2 (Bartal 2, Hnát – Belibi, Hakala).

Zápas družstev z různých skupin s volným losem: Lanžhot-Kúty 2:5 (Kuřil, Bartoš – Hyránek a Dominik 2, Ševčovič).

 

Program 4.kola: Sobota 8.2. MSK U19-Lažhot (9), Kostice-Moravský Ján (11), Sekule-Gbely (13), Brodské-Kúty (14:50), neděle 9.2. MSK B-Mikulčice (14:50).

Zpět