Do utkání s dosud posledním nováčkem MSFL vstoupili hráči MSK s jasným cílem bodovat a udržet si tak kontakt s čelem tabulky. 
Úvod se jim ale úplně podle představ nevydařil. Už ve 14. minutě se totiž domácí dostali brankou Chmelíčka do vedení. To ale trvalo jen velmi krátce, neboť hned v 15. minutě vyrovnal Málek, ve 22. minutě po rohovém kopu převážil vedení na stranu MSK Pospiš a v 25. minutě vedení Břeclavi pojistil po chybě domácí obrany Navrátil. A stejný hráč vedení MSK ještě zvýšil do poločasu na 4 : 1, když při jednou z řady rychlých protiútoků do otevřené domácí obrany přeloboval brankáře domácích. 
Po změně stran začali domácí náporem, ten však skončil už v 54. minutě. To překvapil brankáře Žďáru střelou z ostrého úhlu opět Navrátil a jednak tím završil svůj druhý hattrick ve dvou utkáních, jednak upravil stav utkání na konečných 1 : 5. Břeclav se tak díky tříbodovému zisku posunula na deváté místo tabulky, rozestupy celků v tabulce jsou však velmi malé.

Sestava MSK Břeclav:
Prokop – Filip, Cupák, Michal, Levčík (76. Pospíšil) – Dobšíček ,Málek, Simandl (K), Navrátil – Sasín (72. Nevídal), Pospiš (83. Matůškovič)
ŽK: 70. Šindelka (ZNS), 87. Vacek (ZNS) – 35. Simandl (BRE), 49. Filip (BRE), 50. Michal (BRE)
Diváků: 380

Zpět