Žáci "B" hostili Hovorany. Starší po zlepšeném výkonu předvedli pohledný kombinační fotbal se spoustou nápaditých akcí, které se jim dařilo dotáhnout do úspěšného konce. Pochvalu zaslouží všichni kluci, ale za pozornost stojí střelecká efektivita M.Šopíka, který dal celkem 4 branky a několik dobrých příležitostí vypracoval. Dále se trefili Buťa 2x, Vu Van, Novák, Jančálek a Prajka. Naši nejmladší žáčci také svého soupeře přehráli. První poločas nebyl sice podle představ a skončil remízou 1:1, ale ve druhém jasně dominovalo naše mužstvo a přidalo další tři branky. Postupně se trefili Poláček 2x, Růžička a Kocian. Žáci "C" hostili Rakvice. Starším stačila první půle na vstřelení 9 branek a tak konečných 17:0 je spíše smutnou charakteristikou hráčského stavu některých mužstev našeho okresu. Střelecky se prosadilo hned několik hráčů : Krmíček 4x, Kurial 4x, Matějíček 3x, Klíma 5x a Šubík. Mladší žáci svůj zápas neodehráli z důvodu absence soupeře.