V dalším kole MSFL zajížděli fotbalisté MSK Břeclav do Velkých Losin, kde nyní hraje svá utkání tým Zábřehu. Po nepříliš vydařených posledních zápasech na domácím hřišti si Břeclav chtěla jednak posílit sebevědomí před dalšími těžkými zápasy a také dosáhnout na zisk bodů. 
To první se vcelku podařilo, to druhé bohužel ne. Ale po řadě. Do utkání vstoupili lépe hosté. Byli běhavější, agresivnější, rychlí a rozestavení 4-4-2 vedlo také k šancím. Zábřeh má ale zkušený tým a v bouřlivé atmosféře úvodní nápor Břeclavi přečkal. Navíc hned první zaváhání Břeclavi gólově potrestal a nejmenší hráč na hřišti Pulkert ho dostal do vedení 1:0. Tak skončil 1. poločas.
Ve 2. půli byl obraz hry stejný. Břeclav hrála, Zábřeh si zkušeně hlídal výsledek. Čistou brankovou příležitost měl Nevídal, brankář domácích ji ale bravurně zneškodnil. Pak Břeclav i skórovala, rozhodčí však pískl ofsajd. Další dobrou šanci neproměnil Svoboda. Když už hrála Břeclav vabank, dostali se domácí do brejku a v 90. minutě upravili na 2:0. 
Nevyhrálo tentokrát lepší mužsto, spíš to šťastnější. Za výkon se MSK stydět rozhodně nemusí, tým byl Zábřehu více než vyrovnaným soupeřem a hráči sami sobě ukázali, že fotbal hrát umějí. Stínem utkání bylo zranění Jana Veselého, popřejme mu rychlé uzdravení a brzký návrat na fotbalový trávník. Doufejme, že v dalším kole Ondrášovka cupu proti Slavičínu hráčí MSK výkon ze Zábřehu minimálně zopakují.

Sestava MSK
Prokop - Polák, Schwarz, Michal, Pacl - Nevídal (70. Veselý, 80. Chromeček), Jakubovič, Simandl, Demjanovič - Bielčík, Svoboda

 

Zpět