Další utkání MSFL sehráli fotbalisté MSK Břeclav v horkém sobotním dopoledni v Jihlavě, kde jim bylo soupeřem domácí béčko. Zápas se hrál na vedlejším hřišti vedle hlavního stadionu a jak se ukázalo, byla to volba místa nedůstojná kvalitě obou soupeřů i soutěže samotné.
Trenér Břeclavanů Milan Valachovič už mohl proti ofenzivně laděnému soupeři nasadit do utkání téměř nejsilnější možnou sestavu, neboť po karetních trestech se vrátili Lysoněk i kapitán Simandl a na trávníku tak chyběli jen vykartovaný Cupák a dlouhodobě zraněný útočník Tomáš Vlček.
Hostující tým si v první půli vedl výborně. Domácí přehrával, měl i dvě tutovky, ale ani jednu neproměnil. U obou příležitostí byl Dominik Šilinger. Nejprve trefil jen na brankové čáře stojícího hráče domácích, pak vyslal ještě do úniku Radka Sasína, ale ani ten z úhlu nepřekonal gólmana Jihlavy. Jak se ukázalo, nakonec to byla poslední pořádná břeclavská šance v celém utkání.
Ve druhé půli se karta obrátila a Vysočina přitlačila Břeclavany k brance Lukáše Prokopa. Ten ale s pomocí obrany dokázal domácí útočníky vychytat a připsal si na své konto už devátou nulu. Jarní neporazitelnost břeclavských fotbalistů tak trvá dál.

Sestava MSK Břeclav:
Prokop – Michal, Lysoněk, Neuberg, Crla – Navrátil (88. Chromeček), Simandl (K), Ivančic (67. Košulič), Málek, Šilinger – Sasín (79. Nevídal)
Diváků: 110

Zpět