Dorost "A" hostil Vyškov. Starší U19 po velmi opatrném začátku rozjel kvalitní kombinační hru a hlavně konečně proměňoval nabízené šance. V prvním poločase se trefili J.Paulík a Kruták. Ve druhém poločase pokračoval tlak našich chlapců a dobrý výkon týmu završil 3.brankou Pospiš. Mladší dorost U17 hostil vedoucí celek soutěže a byl mu zdatným soupeřem. Utkání skončilo 2:2. Rychlým napadáním dostávali soupeře dokonce pod tlak a vytvářeli si i šance. Více štěstí v šancích Segunda mohlo přinést plný bodový zisk. Za Břeclav se trefili Ulehla R. a Konečný M.. Dorost "B" hrál ve Znojmě. Proti silně posílené sestavě domácích o hráče druholigováho mužstva podali naši hráči zodpovědný výkon ve všech řadách a po remíze 0:0 si odvezli z horké půdy soupeře cenný bod. Škoda jen nevyužitých příležitostí R.Kuriála a A.Segunda v 1.poločase a nastřelené spojnice tyče a břevna z 20 m M.Poláškem v závěru zápasu. Doufejme, že střeleckou smůlu z posledních zápasů protrhnou naši dorostenci v nedělním domácím utkání proti Spartě Brno B., mladší U16 byl vedoucímu týmu zdatným soupeřem, ale díky vlastním školáckým chybám brankáře a obrany darovali domácím 3 branky a o výsledku bylo rozhodnuto. Žáci "A" hráli v Bohunicích. Tento zápas se MSK vůbec nepovedl. Během 14 minut Břeclav prohrávala 3:0 a soupeř měl hru zcela pod kontrolou. Nic na tom nezměnila ani šance T.Horčičky, který po samostatném úniku střílel těsně vedle. Soupeř měl po celou dobu zápasu větší chuť do hry, jeho hráči byli rychlejší ve startu na míč i v kombinaci. V mužstvu Břeclavi se bohužel nenašel jediný hráč, který by dokázal vystřelit a překonat domácího brankáře a tak lze konstatovat, že výsledek je spravedlivý a odpovídal dění na hřišti. O tom vypovídá i poměr střel 14 : 2 pro Bohunice. Zápas mladších žáků nabídl úplně jiný scénář než utkání starších. Břeclav hrála celý zápas vyrovnanou partii, ale nakonec byli šťastnější Bohunice. Nejdříve břeclavští prohrávali 2:0, pak se jim krásnou střelou T.Trčky z dvaceti metrů podařilo snížit na 2:1. V tento moment začala mít Břeclav navrch, ale ne zrovna fair-play počínání soupeře(rozhodčí přerušil hru kvůli zranění hráče Bohunic a vhodil míč rozhodčího, bohuničtí místo vrácení míče soupeři zahráli dlouhý nákop na útočníka a ten svůj únik zakončil gólem) ji vrátilo opět do dvougólového manka. To se nelíbilo T. Trčkovi, který po táhlé střele z hranice velkého vápna trefil horní růžek soupeřovi branky a svojí druhou brankou dal Břeclavi naději na obrat. Hosté se snažili o zdolání branky soupeře a vyrovnání, ale domácí byli proti a po útoku do otevřené obrany hostí stanovili konečný výsledek zápasu na 4:2 ve prospěch Bohunic. Žáci "B