V 8. kole MSFL zajížděli fotbalisté MSK Břeclav v neděli dopoledne do Uničova. Domácím se letos vůbec nedaří, jsou až na chvostu tabulky, MSK se naopak veze na vítězné vlně a tak hosté byli v tomto utkání favoritem.
A hned vstup do utkání se jim vydařil. Už v 5. minutě zahrávali rohový kop, míč se dostal k Simandlovi a bylo to 0 : 1. Pro MSK tato branka přinesla potřebný klid a utkání se odehrávalo podle břeclavských not. Další brankový zápis však přinesla až 80. minuta. Opět po rohovém kopu se trefil Filip a o vítězi bylo rozhodnuto. Nic na tom nezměnila ani branka uničovského Nuce z 90. minuty, která znamenala pouze kosmetickou úpravu výsledku.