PU          MSK U18 – ZNOJMO U19   3:1 (2:0)

 

Sestava: Hustý  –  Grot, Nešpor, Machovský, Kurial(70´Wolf) – Ševčík(60´Palla), Ciprys, Hromek, Havlena – Segundo, Kos (45´Konečný)

 

24´   1:0 Kurial (Kos)

28´   2:0 Hromek

58´   2:1

72´   3:1 Palla (Havlena)   pen.

Přípravné utkání proti soupeři hrající  druhou dorosteneckou ligu bylo dalším dobrým testem výkonnosti hráčů na jednotlivých postech a součinnosti týmu. Skóre otevřel po individuální akci a narážečce s Kosem Kurial. Pár minut po této akci se blýskl krásnou střelou s 22m Hromek. Tím určil stav prvního poločasu, ve kterém byl k vidění dobrý fotbal zásluhou obou mužstev. Druhá půle začala větší aktivitou hostů a zaslouženě po standardní situaci snížili. Pro domácí to byla výstraha na kterou zareagovali zvýšeným úsilím, pohybem a přímočařejším fotbalem směrem dopředu. Odměnou jim byla pěkná akce na jejimž konci byl faulován brankářem hostí Havlena a následný pokutový kop proměnil Palla. Závěr již kontrolovali domácí a utkání v dobré pohodě dohráli.  

 

Trenér Jaroslav Wallisch:   Defennzivní činnost byla lepší té ofenzivní, jinak spokojenost s nasazením a herní disciplínou až na pár drobností.

Zpět