První poločasy měli na výbornou

Brno (hý).  V Brně, na hřišti ZŠ Janouškova, se v sobotu 26.listopadu hrálo finále turnaje družstev fotbalového mladšího dorostu kraje. Zúčastnili se ho vítězové kvalifikačních skupin, Sparta Brno, FC Dosta Bystrc Kníničky a MSK Břeclav. Reprezentanti břeclavské kopané se neztratili, i když obsadili ve finále až třetí místo za Spartou a Bystrcí. S oběmi soupeři svedli vyrovnané zápasy a kdyby se končilo po prvních poločasech, byli by jasnými vítězi. Vyhráli je totiž shodně 2:0 po herní převaze a úspěšné realizaci vytvořených střeleckých příležitostí. Do druhých částí hry se do hry dostali i hráči, kteří se v mistrovských zápasech neuplatnili. Šlo o to, aby prokázali svou aktuální výkonnost a pomohli trenérům formovat hráčský kádr na jarní část sezóny 2011-2012. Vždyť to byl jen turnaj, který slouží k tomuto účelu. Proti Bystrci se střelecky prosadili Marek Horčička a Daniel Bílek, na góly jim přihrávali Matěj Wallisch a Horčička. V zápasu se Spartou Brno si střelecké kopačky obuli Tomáš Novák a David Kašpárek, nahrávali Wallisch a Bílek. Po zbytečných chybách ve druhé půli inkasoval celek MSK vždy tři branky do své sítě a oba zápasy skončily jeho porážkou 2:3.