Tři branky v síti Kroměříže stačily jen na remízu

Břeclav (JH).  Fotbalová šestnáctka MSK Břeclav uzavřela podzimní část Moravskoslezské dorostenecké ligy SCM U16 remízou 3:3 s Hanáckou Slávií Kroměříž. Byla to již čtvrtá remíza, která společně se čtyřmi výhrami a sedmi porážkami znamená třinácté místo MSK v osmnáctičlenné tabulce soutěže.

Obě družstva se snažila o útočný fotbal a o dramatické situace nebyla žádná nouze. Góly začaly padat až těsně před přestávkou. Ve 36.minutě skóroval střelou k tyči Libor Radkovič, o dvě minuty později po tečované střele hosté vyrovnali a těsně před závěrem znovu poslal Břeclav do vedení Daniel Rychlík, ke kterému se dostal přetažený centr. Po změně stran Kroměříž nejprve nastřelila břevno branky Josefa Šurkaly a pak se jí podařilo vyrovnat na 2:2.  V dalším průběhu zápasu přišla paráda střídajícího Ondřeje Vodáka, hráče patnáctky MSK. Dostal míč za obranu, postupoval sám na brankáře a chladnokrevně svou šanci proměnil ve vedoucí gól Břeclavi. Tři body byly na dosah, ale v 79.minutě odpískala rozhodčího po souboji dvou hráčů v pokutovém území problematickou penaltu proti Břeclavi. Hosté nabídnuté šance využili k vyrovnání na konečných 3:3.

Sestava MSK U16: Šurkala – Truong Hoang Son, Kurdík, Kacr (73.Fungáč), Nosek – Trčka (20.Halčišák), Ondrák (41.Vodák), Florus, Tichý – Radkovič (65.Michalica), Rychlík.