K dalšímu přípravnému utkání zajížděli fotbalisté třetiligového MSK do Třebíče. Jak se později ukázalo, účastník divize nebyl pro Břeclav vyrovnaným soupeřem. 
Od úvodního hvizdu udávali tempo hry břeclavští fotbalisté. První gól vstřelil Simandl v 10. minutě po standardní situaci z hranice šestnástky po faulu na Sasína.  O dalších deset minut později však domácí z ojedinělého protiútoku vyrovnali. Po obdrženém gólu však znovu dominoval MSK a soupeř se bránil místy až na hranici surovosti. V šanci se ocitl Ivančic, skóroval však až Málek po individuální akci krásnou křížnou střelou. Vzápětí přidal třetí branku Navrátil a o výsledku utkání bylo prakticky rozhodnuto. 
Ve druhém poločase Břeclav svého soupeře prakticky k ničemu nepustila a výsledkem herní dominance byla čtvrtá branka vstřelená Šilingerem. Soupeř sice snížil, ale v úplném závěru ještě přidal pátý gól Nevídal a stanovil tak konečný výsledek utkání.

Sestava MSK Břeclav:
Prokop - Crla (70. Chromeček), Neuberg, Michal, Lysoněk - Navrátil, Simandl (70. Hromek), Málek, Ivančic (46. Šilinger) - Nevídal,Sasín (46. Košulič).

Zpět