Poslední podzimní zápas sehráli fotbalisté MSK Břeclav ve Zlíně s béčkem místní Tescomy.
Už od prvních minut bylo zřejmé, že posílený domácí tým bude pro MSK těžkým soupeřem. Břeclavští fotbalisté navíc dost kazili a dávali Zlínu četné příležitosti k nebezpečným útokům. Domácí fotbalisté se ale naštěstí neuměli dlouho prosadit. Až v nastaveném čase si Zlín vypracoval přímý kop, po kterém se prosadil Kurtin a brankou do šatny Tescoma vedla 1 : 0.
Do druhého poločasu nastoupila Břeclav jako vyměněná. A také rychle vyrovnala, když po rohovém kopu se prosadil Neuberg. V 51. minutě tak bylo 1 : 1. I k další brance pomohl Břeclavi rohový kop zahrávaný v 70. minutě. Tentokrát přesně hlavičkoval Sasín a Břeclav vedla 1 : 2. Vedení ale MSK neudržel. Po jednoduché kombinační akci na tři doteky se v 87. minutě prosadil Červenka a zajistil pro oba týmy dělbu bodů za konečnou remízu 2 : 2. Zisk bodu znamená, že po podzimu budou fotbalisté MSK Břeclav na 3. mistě tabulky za HFK Olomoucí a Frýdkem-Místkem.