V neděli dopoledne zajížděli fotbalisté MSK Břeclav do Zlína, kde na ně čekalo nelehké utkání s dobře hrající domácí rezervou. Zápas se hrál za horkého počasí a kladl na všechny hráče vysoké nároky.
V prvním poločase začali lépe domácí a Prokop v brance MSK musel několika vynikajícími zákroky mařit příležitosti Zlína. Zhruba po 20. minutách se však utkání vyrovnalo a postupně získávali převahu hráči MSK. Ani oni však žádnou ze svých šancí nevyužili a tak do šaten se šlo za bezbrankového stavu. Přitom šance Heska či Pulkerta po gólu volaly. 
Do 2. poločasu vstoupil opět s větší iniciativou Zlín. Hned v 51. minutě se po spolupráci s Červenkou prosadil domácí stoper Jugas a euforii domácích vzápětí využil ke zvýšení vedení Šumbera. Zlín se pak zatáhl a taktovky utkání se chopili břeclavští fotbalisté. Jejich tlak však vedl k brankovému vyjádření až v 87. minutě, když skóroval Bielčík. Zlín ale další změnu výsledku nepřipustil a získal za výhru 2 : 1 všechny tři body.

Sestava MSK Břeclav:
Prokop - Lysoněk, Crla, Michal, Navrátil (66. Jakubovič) – Filip, Dvořák, Simandl, Ivančic – Hesek (56. Bielčik), Pulkert (78. Nevídal). 
Trenér: Vladimír Michal

ŽK: Křiva - Michal
Diváků: 143

Zpět