V parném nedělním odpoledni sehráli fotbalisté MSK Břeclav utkání 2. kola MSFL na hřišti Zábřehu. Ten v minulém kole prohrál v Třinci a na domácím stadionu chtěl bodovat. O to se samozřejmě chtěl pokusit i MSK, ale je třeba říci, že tým do Zábřehu odejel v dosti okleštěné sestavě. Vedle zraněných hráčů totiž chyběl také defenzivní záložník Cupák, který reprezentuje Českou republiku na turnaji futsalistů v Portugalsku.
Vstup do utkání se podařil Zábřehu. Ten se už ve 4. minutě ujal vedení Bačíkem, a když ve 33. minutě zvýšil Šichor na 2 : 0, nevypadalo to s MSK dobře. Stalo se tak bohužel minutu poté, co výborná střela Simandla skončila jen těsně vedle domácí branky. 
Začátek druhé půle naopak vyšel výborně MSK. Akci začal Krejčí, nahrál na Pospiše a ten propálil domácího brankáře Procházku. Hned v 52. minutě mohlo být vyrovnáno, střela Málka jen těsně minula domácí branku. MSK usiloval o vyrovnání a tak domácí útočili do otevřené obrany. V nadstaveném čase navíc domácí zahrávali pokutový kop, ten naštěstí neproměnili. Na vyrovnání však už břeclavským fotbalistům nezbyl čas a tak všechny body zůstali domácím.

Sestava MSK Břeclav: Prokop - Pospíš, Lysoněk, Dobšíček(83. Polášek), Simandl, Krejčí J., Málek, Nevídal, Šilinger, Michal, Levčík 
Diváků: 330

Zpět