MSK U19-Hlučín U19 1:0 (0:0)

 

V dalším kole Moravskoslezské ligy SCM U19 hostil fotbalový starší dorost MSK Břeclav FC Hlučín. Nepodal žádný mimořádný výkon, ale dokázal deset minut před koncem zápasu vstřelit branku, vyhrál 1:0, připsal si do tabulky tři cenné body a je mezi čtrnácti celky průběžně na výborném osmém místě.

 

Soupeř nastoupil v celistvém bloku a v prvním poločasu nedovolil hráčům MSK ani jednou ohrozit svého brankáře. Na druhé straně hřiště, před brankou Dominika Kunického, bylo rušněji. Gólman Břeclavi se několika kvalitním zákroky přičinil o to, že byl poločas bezbrankový. Ve druhé půli se hra domácích zlepšila, operovali blíže šestnáctky Hlučína, ale stále se nedostávali k akcím, které by vedly k šancím.

 

 Naopak v zadních řadách jim propadávaly míče a Hlučín vyrážel do nebezpečných brejků. „Měli jsme ve druhém poločasu snad dvě šance, tu druhou proměnil v 80.minutě Matěj Wallisch. Vystřelil v šestnáctce, brankář jeho střelu vyrazil, Wallisch střílel podruhé a pak ještě na brankové čáře třetím dotykem poslal míč do sítě,“ popisuje gólovou situaci asistent trenéra Maléře Michal Šimon.

 

„Herně byl Hlučín lepší, tentokrát vyhrálo šťastnější družstvo,“ mírní trenér Šimon přehnané opojení z vítězství.

 

Sestava MSK U19: Kunický – Kolaja, Večeřa, Košut, Hloch – Bílek (87.Pohanka), M.Horčička, Wallisch, Novák (79.Simonyi) – T.Horčička, Tetur (46.Tuček, 87.Hakala).

Zpět