Fotbalový klub MSK Břeclav rozjíždí v těchto dnech masivní náborovou kampaň. Fotbalisté MSK připravují program pro mateřské školky v okrese, které postupně začnou navštěvovat. ˶Součástí projektu je zpříjemnění atmosféry v mateřských školkách, pobavení dětí a zpestření dopoledního programu školek," uvedl výkonný ředitel MSK Břeclav Martin Maťašovský.

 

Klub již oslovil několik školek a další průběžně oslovuje. Každá školka, která fotbalisty příjme se může těšit na vybrané tváře mužského fotbalu Břeclavi a třeba i fotbalový míč, který školce klub daruje. Nábory začnou již zítra v mateřské školce MŠ Břetislavova

 

Lidé se budou moci s masivní kampaní setkat i v ulicích. Klub vylepí několik velkých náborových plakátů a další menší formáty letáčků o náborech budou rozmístěny po veřejných místech.
 

Pokud chcete, aby se právě Vaše dítě stalo novým nadějným fotbalistou břeclavského fotbalového klubu, máte právě teď šanci přihlásit svou ratolest do náboru přípravek.

 

Vaše díte se pod dohledem těch nejlepších trenérů a výborného zázemí břeclavského týmu naučí fotbalovým schopnostem, kolektivní práci a pozná nové kamarády.

 

Nábory dětí budou probíhat ve školkách, školách ale také na stadionu MSK, kde můžete zhlédnout tréninkovou jednotku kategorie přípravek.

 

 

Pro jakékoli dotazy neváhejte kontaktovat níže uvedené osoby:

Kontaktní osoby: Martin Marták, tel.: 724 153 217

                         Josef Kadrnka, tel.: 723 814 745

                         e-mail: mskbreclav@seznam.cz

Zpět