Břeclav.  Mladí fotbalisté MSK Břeclav již také vstoupili do mistrovských soutěží sezóny 2013-2014.

Výborně vykročil starší dorost MSK U19, který v prvním kole remizoval 1:1 v Třinci a ve druhém doma porazil 2:0 Havlíčkův Brod. V tabulce Moravskoslezské ligy Sportovních center mládeže U19 jsou svěřenci trenéra Petra Maléře se čtyřmi body třetí

ze čtrnácti účastníků soutěže. Plný bodový zisk (6) má jen FC Hlučín, druhý je se čtyřmi body MFK Vyškov jen díky lepšímu skóre, než má MSK. Osm družstev má ze dvou startů jednu výhru, Líšeň a Třinec získaly jeden bod za remízu, na dně tabulky je zatím bez bodového zisku Sparta Brno.

Mladší dorost MSK U17 si v prvních dvou kolech MSL SCM U17 nevedl herně špatně, ale zatím je společně s dalšími třemi celky na konci osmnáctičlenného startovního pole. Trenér Michal Škrabko má k dispozici jen úzký hráčský kádr, který musí doplňovat hráči ze šestnáctky MSK. V Hlučíně sedmnáctka Břeclavi prohrála 1:6, když se dlouho držela, v úvodu druhého poločasu šla do vedení 1:0, v závěru jí ale došly síly a soupeř toho využil ke vstřelení několika gólů. Druhý zápas v domácím prostředí s Vyškovem prohrál mladší dorost MSK U17 1:2, když nevyužil možnosti strhnout vítězství na svou stranu a naopak v závěru zápasu inkasoval rozhodující branku.

Ani mladší dorost MSK U16 na tom není lépe. V Hlučíně prohrál rovněž 1:6, když ztrácel již v poločasu (1:3). S Vyškovem udržel v poločasu remízu (1:1), v závěru po odstoupení stopera Milana Kurdíka byla obrana MSK prostupná a hosté toho využili ke vstřelení tří gólů na konečných 1:4.

Starší žáci MSK U15 mají za sebou první zápas MSL SpSM (Sportovních středisek mládeže) U15. Ve Znojmě nezachytili nástup domácích, ve dvanácté minutě již prohrávali 0:3. Pak se hra vyrovnala, šance byly na obou stranách, domácí si však náskok z úvodu udrželi a konečný výsledek tak zněl 1:5.

Také starší žáci MSK U14 na Znojmo nestačili, prohráli na jeho hřišti 0:5.

Ve Znojmu hráli i mladší žáci MSK.

Třináctka MSK prohrála ve Znojmu 6:18 Branky :  Znojmo Kaššai 4, Kouhotek 3, Dvořák 2, Ošťádal 2, Neuman 2, Turek 2, Cabák, Cittenberg, Bohatý -Břeclav, Kalina 2, Ronge, Pavka, Springer, Pekkala , dvanáctka MSK byla úspěšnější, po vyrovnaném boji si odvezla

ze Znojma porážku 8:12.