Břeclav (hý).  Série přátelských zápasů fotbalistů MSK Břeclav pokračovala v sobotu 9.března, kdy hostili vedoucí celek divize SK Líšeň. Ten přijel posílený o několik hráčů ligové Zbrojovky Brno a představoval tak velkou herní kvalitu. Domácí trenér Milan Valachovič využil příležitosti vyzkoušet si větší počet hráčů širšího kádru a předních dorostenců, i proto, že následujícího dne byl na pořadu další zápas s vedoucím celkem České fotbalové ligy SK Kunice, do kterého chtěl jít s větší silou. Mladíci Břeclavi se výborně drželi v prvním poločasu, po němž šli do přestávky s vedením 1:0. Zasloužila se o to ve dvacáté minutě dvojice Patrik Levčík, David Cupák. Míč z trestného kopu posadil Levčík na Cupákovu hlavu a ta ji nasměrovala do sítě Líšně. Ve druhém poločasu narůstal tlak hostujícího celku. Po desíti minutách vyrovnal na 1:1 parádní dalekonosnou střelou, ale o čtyři minuty později vrátil MSK vedení Baruch Santos Lobo, který využil zaváhání obránců Líšně, dávajících si vzájemně přednost. To ale byla také poslední šance domácích, dál již dirigovala hru Líšeň. Jejímu tlaku až do poslední minuty úspěšně odolával střídají brankář Lukáš Polach a vedení 2:1 se mohlo proměnit v příznivý konečný výsledek. Přišly ale dva nečekané údery v samotném závěru zápasu. V poslední minutě propálil střídající záložník Líšně hradbu těl z takřka nulového úhlu a v nastaveném čase, z poslední akce zápasu poslal z otočky hostující celek míč potřetí do sítě Břeclavi. „Byla to výborná konfrontace s herní kvalitou pro mladé hráče, kteří by v budoucnu chtěli hrát za áčko MSK. V prvním poločasu byli lepším celkem, až po změně stran se začala projevovat větší zkušenost hostí. Jen mě mrzí pokažený závěr, v němž jsme dostali během dvou minut dvě branky, což by se nemělo stávat,“ řekl po užitečném zápasu trenér MSK Milan Valachovič.

Sestava MSK: Fibingr (Polach) – Dobšíček (Jurčík), J.Slunský, Vintrlík, Šenk – Carvalho Serra, Cupák (Netopilík), Levčík (Silva Santos), Kleiber (Polášek) – Pospiš (Santos Lobo), Ferbar (L.Slunský).