Ve 28. kole MSFL zajížděli fotbalisté MSK do Olomouce, kde je čekalo béčko Sigmy. Domácí mladíci do utkání doslova vlétli a hned v 7. minutě vedli. Míč za obranu břeclavských dostal Nekuda a sám před Ruckschlossem se nemýlil. Břeclav mohla ihned vyrovnat, Simandlovi se to však v dobré šanci nepodařilo. Vzápětí utrpěl silný výron v kotníku Jakubovič. A nebylo všemu zlému konec. V 9. minutě totiž zvýšil vedení Olomouce technickou střelou Pospíšil a bylo to 2:0. Břeclavští se nevzdali, bojovali, ale běhavý a technický tým Sigmy je do vyložených šancí nepouštěl. Ve 44. minutě byl přísně vyloučen Ivo Michal a o výsledku tím bylo prakticky rozhodnuto. 
Ve druhém poločase, byť v deseti hráčích, se MSK snažil s výsledkem něco udělat. Hráči si vypracovali několik dobrých příležitostí a tu největší neproměnil Paulík. Konečnou podobu výsledku tak stanovili domácí v 80. minutě střelou z trestného kopu a bylo 3:0. Tímto výsledkem také zápas skončil.

Sestava MSK Břeclav
Ruckschloss - Jakubovič (7.Dolíhal), Schwarz, Michal, Demjanovič - Navrátil, Dvořák, Valent, Simandl (90. Chromeček), Ivančic - Bielčík (74. Paulík)
100 diváků

Zpět