V neděli dopoledne sehrál MSK Břeclav utkání 10. kola MSFL proti béčku olomoucké Sigmy. Domácí na tom nejsou v tabulce příliš dobře a tak využili reprezentační přestávky k posílení kádru. V jejich dresu tak nastoupili brankář Drobisz, obránce Dreksa či útočník Šultes. A je třeba říct, že byli výborní. 
Na Andrově stadionu se hrál svižný fotbal. Domácí měli optickou převahu, z brejků však hrozila Břeclav. Je škoda, že žádný z nich se nepodařilo dotáhnout do konce. Zejména ten Bielčíkův z 50. minuty po brance opravdu volal, Drobisz ale zúročil své ligové zkušenosti a tuto velkou příležitost zlikvidoval. A když potom (56. minuta) se nechal obejít Pacl a Nekuda skóroval, bylo zle. Domácí totiž hubené vedení zkušeně dotáhli do konce a připsali si pro ně důležité tři body. 
Břeclav tak bude muset udělat vše proto, aby další zápas MSFL proti rezervě Zlína (sobota 16. 10. v 15.00) byl zápasem vítězným a tři body tentokráte zůstali doma.

Sestava MSK:
Hladký - Pacl (79. Nevídal), Schwarz, Michal, Polák - Mica, Jakubovič, Simandl, Demjanovič - Svoboda, Bielčík (55. Navrátil)

Zpět