Další důležité utkání sehráli fotbalisté MSK Břeclav v neděli dopoledne na hřišti třetího týmu tabulky, juniorky Sigmy Olomouc. Vzhledem k reprezentačním povinnostem některých hráčů Sigmy v juniorských reprezentacích nastoupil proti MSK velmi mladý tým a tak se MSK naskytla výborná příležitost v Olomouci bodovat.
Do utkání ale vstoupili poněkud lépe domácí mladíci a dokonce vstřelili v 9. minutě vedoucí branku Schmitem. Ta však nemohla být pro ofsajd uznána a dále se už první poločas odehrával v režii MSK. Domácí ale měli v brance výborného Šustra a tak se do šaten šlo za bezbrankového stavu.
Utkání se v podstatě lámalo v úvodu druhého poločasu. Do něj Sigma sice vstoupila silným tlakem na Prokopovu branku a dokonce Machalickým nastřelila břevno, ale brankově uhodilo na druhé straně, když se hlavou v 57. minutě trefil Cupák. Domácí si pak připravili několik příležitostí, ty však pozorná obrana MSK v čele s Prokopem odvrátila. Na konci pak pomohlo i potřebné štěstí, když Prokopovi pomohla tyč jeho branky. Důležité tři body tak putovali do Břeclavi a budou znamenat další tabulkový posum směrem k absolutnímu čelu tabulky.

Sestava MSK Břeclav:
Prokop – Crla, Neuberg, Michal, Lysoněk – Navrátil J. (89. Hromek), Cupák, Simandl, Šilinger (77. Košulič) – Sasín (80. Nevídal), Málek.

Zpět