Šestnáctka MSK se sklonila před Hodonínem

Břeclav (hý).  V derby fotbalového mladšího dorostu MSK Břeclav a RSM Hodonín byli v Moravskoslezské fotbalové lize lepší šestnáctiletí hráči hostí, kteří si odvezli výhru 5:1. Začátek zápasu na tak vysokou porážku šestnáctky MSK neukazoval. Již ve třetí minutě totiž vedla brankou Tomáše Trčky, kterému přihrával Libor Radkovič. Hodonín hru brzy vyrovnal a nabýval převahy. V devatenácté minutě srovnal na 1:1, měl řadu dalších dobrých šancí a do přestávky jednu z nich proměnil na vedoucí gól. Více ze hry měl mladší dorost RSM U16 i ve druhém poločasu, což vyjádřil dalšími třemi přesnými střelami do sítě branky Josefa Šurkaly.

Sestava MSK U16: Šurkala – Michalica, Kacr, Kurdík, Nosek – Trčka, Halčišák (41.Ondrák), Florus, Truong Hoang Son – Radkovič, Rychlík.