Otrokovice, Břeclav.  Ve čtrnáctém kole Moravskoslezské dorostenecké divize hrál fotbalový mladší dorost MSK Břeclav v Otrokovicích a domů si přiváží vysokou výhru 6:0. Podílelo se na ní střelecky pět hráčů, což svědčí o kompaktnosti týmu trenéra Jiřího Horčičky.

Otrokovice U17-MSK Břeclav U17 0:6 (0:3) Hrálo se na těžkém, podmáčeném terénu. Skóre otevřel již ve třetí minutě Erik Lepka, kterému míč šikovně přistrčil Matěj Kristoň. Do poločasu přidali další dva góly David Nejezchleba po vystihnutí rozehrávky domácích a Marek Tkadlec, který se dobře orientoval před brankou a dorazil nezkrocený míč do sítě.

Ve druhé půli se hrálo převážně na polovině Otrokovic. V šedesáté minutě si Jakub Malhocký  připravil míč ke střele, nakonec ho přenechal Kristoňovi a ten se z dvaceti metrů trefil do šibenice otrokovické branky. Poslední dvě branky hostí zaznamenal čerstvý Patrik Martínek, který vystřídal na posledních dvacet minut Nejezchlebu. Na první mu přihrával Petr Dřevěný, na druhou René Pekaj. „Pochvalu za herní nasazení si zaslouží celý náš tým. V brance kraloval Michal Hübl, výborně se doplňovala stoperská dvojice Slaný a Dřevěný, krajní obránci Kaňa s Bařinou podporovali útok, středoví borci Lepka, Malhocký a Kristoň si skvěle měnili místa a přečíslovali domácí, krajní záložníci Pavlík a Tkadlec se neustále tlačili do koncovky a na hrotu neustále hrozil Nejezchleba,“ pochvaloval si trenér Horčička plnění úloh jednotlivých formací sedmnáctky.

Sestava: Hübl – Kaňa (60.Pekaj), Slaný, Dřevěný, Bařina (65.Helešic) – Pavlík, Kristoň, Lepka, Malhocký (75.Herman), Tkadlec – Nejezchleba (60.Martínek).

Další výsledky: Velké Meziříčí-Třebíč 3:6 (2:2), Boskovice-Havlíčkův Brod B 2:5 (2:2), Sparta Brno B-Žďár nad Sázavou 4:1, Blansko-Líšeň 5:0 (2:0), Svratka Brno-Vrchovina 1:1 (0:0), Bohunice-Pelhřimov 3:1.

Tabulka po 14.kole: 1.FK Blansko – 39 bodů, 2.SK Líšeň – 34, 3.FC Svratka Brno – 31, 4.MSK Břeclav – 24, 5.Horácký FK Třebíč – 24, 6.FC Slovan Havlíčkův Brod B – 20, 7.SFK Vrchovina – 19, 8.Sparta Brno B – 18, 9.FK Pelhřimov – 18, 10.FC Žďas Žďár nad Sázavou – 16, 11.FC Velké Meziříčí – 13, 12.FC Kyjov 1919 – 13, 13.FC Viktoria Otrokovice – 11, 14.FC Boskovice – 4, 15.Tatran Bohunice – 3.

V sobotu 7.listopadu uzavře sedmnáctka MSK podzimní část soutěže domácím zápasem se Spartou Brno B (od 14:15 hod).