Po několika nepříliš přesvědčivých výsledcích chtěli fotbalisté MSK bodovat na hřišti Rosic, aktuálně předposledního týmu MSFL. Rosice mají spolupráci se Znojmem, na důležitý zápas o záchranu však měly na své soupisce z kádru Znojma pouze brankáře Dolečka.
MSK tak vstoupil do utkání jako favorit a v prvním poločase byl lepším týmem. Také se zaslouženě dostal do vedení, když po půlhodině hry skóroval po rohovém kopu stoper Neuberg. Další příležitosti však už zůstaly laxností v koncovce neproměněny a to mohlo Břeclav mrzet. 
Po změně stran se totiž utkání už tak jednoznačně nevyvíjelo. Domácí vycítili možnost získat alespoň bod a Prokop v brance MSK měl hodně příležitostí ukázat své umění. Do největší šance této fáze utkání se dostal domácí střelec Malata, svůj únik však ke smůle domácích brankou nezakončil. Břeclavi se tak jednobrankový náskok podařilo udržet a tím se také vrátit na čtvrtou příčku tabulky MSFL.

Sestava MSK Břeclav:
Prokop – Navrátil (90. Dobšíček), Neuberg, Michal, Crla – Ivančic (88. Levčík), Simandl (K), Málek, Cupák – Sasín (85. Nevídal), Košulič
ŽK: Michal

Zpět