Sestava: Polák – Vejvačický (80´Ševčík), Lukášek, Nešpor, Levčík (51´Ševčík) – Zámečník (59´Herman), Polášek (45´Lakatos), Vybíral (45´Dunka), Kurial (59´Darmovzal) – Pospiš (65´Machovský), Segundo. 34´ 1:0, 75´ 2:0, 84´ 3:0, 88´ 4:0. První poločas dorost nastoupil s vyčkávací taktikou a hrozil z rychlých protiútoků. Touto taktikou ovšem nebyl příliš nebezpečný. „B“ dobývalo obrannou vazbu také bez úspěchu až mu k brance pomohla standardní situace po dorážce byl dán stav prvního poločasu 1:0. Druhý poločas dorost začal hrát ofenzivně čímž otevřel zadní vrátka a „B“ toho dokonale využilo a třemi brankami určilo skóre utkání na 4:0. Trenér Luděk Zlámal: Vyzkoušeli jsme si dvě varianty herního projevu a uvidíme co budeme předvádět v mistrovských utkáních.