TEEKANNE CUP 2015

 

Dne 16.11.2015 odjíždějí na turnaj do Prahy žákovské týmy kategorie U13 (ročník 2003 a mladší). Turnaj nese název TEEKANNE CUP 2015 a pořádá jej klub FK Motorlet Praha. Turnaj, který má za sebou už 3 ročníky je svou kvalitou známý nejen v České republice, ale také v zahraničí.

 

V úterý 17.11.2015 od 9:00 vypukne turnaj, kterého se zúčastní týmy MSK Břeclav, FK Motorlet Praha, SK Slavia Praha, FK Ústí nad Labem, FK Admira Praha, FC Bohemians Praha 1905, AC Sparta Praha, FK Viktoria Žižkov, FK Teplice a SK Kladno.

 

Už podle přihlášených účastníky můžeme vidět, že se jedná o kvalitní turnaj, který bude pro břeclavský tým velmi namáhavý, ale jistě velice zajímavým zpestřením.

 

Systém turnaje bude každý s každým, tzn. že každý tým odehraje celkem 9 utkání a to v hrací době 1x18 minut. Náš tým se turnaje zúčastní poprvé, ale věříme, že bude všichni po turnaji spokojeni a budeme se moci zúčastnit i v dalších letech.

 

Pro naše hráče i nás realizační tým je turnaj TEEKANNE CUP v Praze odměnou za podzimní část, kde můžeme říct, že podali velmi kvalitní výkony a podzimní část sezóny zakončili v horních patrech tabulky.

 

Hráči i realizační tým budou ubytování v hotelu přímo u stadionu, za což patří pořadatelům velké díky.

 

Informace o turnaji budeme zveřejňovat na webu a facebooku MSK Břeclav.

 

Turnaje v Praze se zúčastní tito hráči:

 

Lukáš Ludvík, Martin Marták, Michal Tesař, Michal Zrůna, Matěj Krmíček, Tomáš Mrkvica,

Petr Zelinka, Pavel Peňáček, Flavio Candigliota, Jakub Hladký, Samuel Netopil,

Daniel Netopil a Tibor Dunka.

 

Realizační tým:

 

Josef Kadrnka – Trenér

Miloš Vaněček – Trenér

Zdeněk Zrůna – Vedoucí mužstva

Zpět