Předehrávky a změny termínů zimního turnaje

 

Břeclav .  Zimní turnaj, pořádaný fotbalovým klubem MSK Břeclav, se blíží svému závěru. V předehrávkách závěrečného sedmého kola prohrál překvapivě Sokol Tvrdonice 2:4 s TJ Kúty a Sokol Kostice podle očekávání zdolal Hoteling Sekule, a to v poměru 7:3. V řádném termínu posledního kola se ještě střetnou v domácím derby MSK Břeclav B s MSK Břeclav U19 a Sokol Hlohovec s Baníkem Mikulčice, s týdenním odstupem pak bude turnaj uzavřen odloženým zápasem béčka MSK se Sokolem Kostice, což může být pravým vyvrcholením turnaje. Všech sedm zápasů již mají odehrány Tvrdonice, Kúty a Sekule. Pro Sokol Tvrdonice, který začal hodně nadějně, zůstane zřejmě druhá příčka, teoreticky může být ještě i třetí. Celkem jasno je ve spodní polovině tabulky. Hlohovec má ještě šanci předstihnout devatenáctku MSK a skončit pátý, sedmé místo zřejmě zůstane Sekulím a osmé Mikulčicím.

O vítězství rezervy MSK pochybuje málokdo, teoreticky o ně ale ještě může přijít. To v případě, že podlehne své devatenáctce a v dohrávce i Kosticím, které by se tak staly vítězem turnaje. Za předpokládaného průběhu (MSK B stačí jedna remíza) zůstane prvenství doma, Kosticím ale stále svítá naděje předstihnout Tvrdonice. Po jednáních mezi účastníky turnaje došlo ještě k některým drobným změnám, a proto závěrečný program upřesňujeme.

Závěrečný program: MSK B-MSK U19 (10.3. v 10 hod), Hlohovec-Mikulčice (10.3. ve 12 hod), MSK B-Kostice (16.3. v 18 hod).

Ke změně dochází i u dalšího přátelského zápasu mužů MSK Břeclav A se Sokolem Tasovice. Hrát se bude v sobotu 10.3. ve 14 hod na přírodní trávě hřiště Sokola Sedlec.

Kdyby bylo počasí nepříznivé, odehrál by se tento zápas na umělé trávě stadionu MSK se začátkem v 16 hod.

Zpět