Již třetí ročník nově úspěšného formátu plesu SPORTOVCŮ s vyhlášením nejlepších sportovců města Břeclavi. Přijďte se bavit společně se sportovci napříč různými sporty. Rugby, veslování, fotbal, tenis, hokej, volejbal, stolní tenis, tanečníci, atletika a další. Netradiční ples s netradičním programem. 


Letos jsme na Vaše přání změnili několik věcí:
- Vyhlášení sportovců bude pružnější, přesnější a důstojnější, celé nezabere více než 40minut. 
- Změnili jsme hudební kapelu. Nově bude hrát kapela WINDHOOD a Dj Milan. 
- Ve foajé bude vyveden zvuk přímo ze sálu, nezmeškáte důležité okamžiky, které se budou dít v hlavním sále (vyhlášení tomboly, doprovodný program apod.)
- Hudební produkce v hlavním sále bude hrát téměř nonstop. Žádné dlouhé přestávky nic. Po půlnoci se bude prostřídavat s Dj Milan přímo na pódiu v hlavním sále a po skončení této kapely to Dj Milan "dotáhne" až do ranních hodin. 
- Na úvod vystoupí taneční skupina E.M. Dancers old na muzikál MAMMA MIA...a to bude nářez!

 

Vstupenky bude možné zakoupit u jednotlivých sportů projektu od poloviny prosince. V případě volné kapacity pak budou nabídnuty v lednu i široké veřejnosti. Kontaktujte proto prosím zástupce svých klubů, případně rezervujte vstupenky na info@sportujemeprobreclav.cz.

 

Vstupenky se prodávají jen jako místenky za 250,-Kč/kus. Obsahuje místenku, na stole víno a drobné občerstvení. NA MÍSTĚ SE VSTUPENKY NEPRODÁVAJÍ!

 

Další informace zveřejníme průběžně!

Přijďtě se bavit, zvěte kámoše a podpořte svoji účastí sport v Břeclavi.

 

Ples

Zpět