V nové sezóně 2013/2014 nastaly změny, které se týkají samotných zápasů „A“ týmu. Návštěvníci fotbalových utkání si koupí jednorázovou vstupenku za 30,-Kč, která se vztahuje na celý areál MSK včetně hlavní tribuny. „Bude pouze jeden druh vstupenky, se kterou se divák dostane do areálu ale třeba i na hlavní tribunu. Tímto krokem chceme zjednodušit administrativu a divákům nabídnout další možnost, v tomto případě sledovat fotbal z hlavní tribuny,“ komentoval změnu výkonný ředitel MSK Břeclav Martin Maťašovský.

 

Děti do 15 let a ženy mají vstup na mistrovské utkání zdarma. Věrným fanouškům nabízí klub výhodnou celoroční permanentku. „Pokud se divák rozhodne koupit celoroční permanentku, ušetří více než 110,-Kč,“ dodal Maťašovský. Cena celoroční permanentky obsahuje všechna domácí utkání včetně pohárových a činí 390,-Kč. Pro držitele permanentek z minulé sezóny bude další sleva. A to 30,-Kč na každou zakoupenou permanentku po předložení a odevzdání permanentky ze sezóny 2012/2013.

 

Držitelé permanentek budou mít v sezóně také slevu na odběr reklamních předmětů, které plánuje klub pustit do prodeje nejpozději v říjnu letošního roku.  Permanentky bude možno zakoupit na pokladnách před každým domácím mistrovským utkáním včetně prvního poločasu.

 

Jednorázové vstupné: 30,-Kč

Permanentka na sezónu 2013/2014: 390,-Kč (360,-po odevzdání loňské celoroční permanentky)

 

Navíc je možné získat permanentní vstupenku zcela zdarma a zároveň ušetřit na výdajích na domácnost. MSK Břeclav se totiž zapojil do projektu coolclub.cz, který nabízí svým členům čerpání různých výhod. Například úspory v oblasti energií, plynu, úrazového pojištění či telefonování. Každý zájemce se může více o projektu dozvědět zde a v případě zájmu se zaregistrovat. Registrace vychází na 36,-korun a následně můžete začít šetřit až statisíce. Na stránkách naleznete i kalkulačku, kdy si můžete spočítat Vaši případnou úsporu. Pokud se vám vypočítaná úspora bude líbit. neváhejte, zaregistrujte se a využijte nějaký z nabízených produktů. Poté přijďte a my Vám dáme roční permanentku na MSK buď úplně zdarma, nebo s výraznou slevou.  Pokud si permanentku plánujete koupit a projektu využít později, vrátíme vám celou částku nebo alespoň část, kterou jste vynaložili na nákup permanentky. (Výše částky je závislá na produktu, který využijete z coolclub.cz.)

 

Více o projektu na coolclub.cz.

 

Neváhejte, šetřete tisíce a zároveň navštěvujte fotbal zadarmo!

Zpět