TJ Velké Leváre-MSK U19 2:2 (0:1)

 

Muži TJ Velké Leváre, účastníci čtvrté slovenské ligy, byli soupeřem staršího dorostu MSK v pátém kole Zimního turnaje Václava Vomáčky. Zápas skončil smírně 2:2, když tři ze čtyř branek padly ze značky pokutového kopu.

 

Devatenáctka MSK byla ve vedení od druhé minuty, když se svou dravostí prosadil Richard Simonyi. Po většinu zápasu měli mladí fotbalisté MSK více ze hry, soupeře herně převyšovali a vedení si udrželi až do 75.minuty. Soupeř vyrovnal z penalty, která byla nařízena po nastřelené ruce. O pět minut později šel na brankáře Levárů Ondřej Kocourek, byl faulován obráncem a Richard Tichý z penalty vrátil devatenáctce MSK vedení.

 

To ale nebyl penaltovému festivalu konec, protože čtyři minuty před koncem hrací doby fauloval brankář MSK pronikajícího útočníka soupeře a ze třetího pokutového kopu bylo srovnáno na konečných 2:2.

 

„Měli jsme dost příležitostí vstřelit další branky a rozhodnout zápas. Dvakrát byl v šanci Michal  Florus, znovu Simonyi, Kocourek a také Viktor Kacr a další. Také soupeř měl několik šancí, naše ale byly vyloženější a bylo jich mnohem více. Měli bychom více běhat bez míče, rychleji dávat míče od nohy a častěji zakončovat z míst kolem pokutového území, kam jsme se dostávali, ale závěr jsme zbytečně komplikovali,“ dává svůj pohled na jinak povedený zápas trenér devatenáctky MSK Jaroslav Nádeníček.

 

I do jeho  koncepce přípravy zasáhla zvýšená nemocnost v klubu, protože několik kádrových hráčů musel uvolnit pro starty v přípravných zápasech áčka a béčka MSK.

 

Sestava: Turek (Hübl) – Večeřa (46.Fungáč), Svoboda, Kurdík, Redek (46.Florus) – Rychlík (46.Kocourek), Tichý, Kacr (46.Sedláček) – Radkovič, Vu Van (60.Kacr) – Simonyi (67.Redek).

 

V úterý 17.února od 18 hod se uskuteční odložený zápas zimního turnaje mezi MSK U19 a Sokolem Tvrdonice, který uzavře boje ve skupinách. Pak bude vydán rozpis pokračování turnaje v bojích o konečné pořadí. 

Zpět