Zápas s Olomoucí, který byl dne 23. srpna odložen z důvodu silného deště sehrají fotbalisté MSK dne

3. září v 17:00 znovu na stadionu v ulici Třídy 1. máje.

Pro "A" tým je určitě velká škoda, že toto utkání bylo odloženo, neboť MSK mělo za 60 odehraných minut velkou převahu a vstřelilo také první branku. Po akci Pavla Simandla, který vyhrál na pravé straně osobní souboj s jedním z obránců, poslal přihárvku napříč velkým vápnem, kde Tomáš Kunc míč chytře pustil na Igora Tcybrova a ten placírkou na zadní tyč zaznamenal první branku domácích, která byla také první pro tohoto mladého hráče v klubu MSK.

Další šance si vytvořil Tomáš Kunc, kterého uvolnil ve formě hrající Lucas Carvalho, ale špatný terén mu nedovolil přesné zakončení. Pavel Simandl si také vytvořil šanci, ale střelu křížem brankář hostí zastavil.

Poté měl velkou smůlu golman domácích Lukáš Prokop, když po špatném centru jednoho z olomouckých hráčů neodhadl dráhu míče a ten mu nešťastně zapadl do brány.

V 60. minutě rozhodčí přerušil utkání a po dohodě s delegátem a vedoucími mužstev se zápas odložil na středu 3. září 2014 na 17:00.

Přijďte naše hráče podpořit na opakované utkání se Sigmou Olomouc. Těšíme se na Vaši náštěvu.