První jarní zápasy Moravskoslezské ligy žáků mají za sebou mladí fotbalisté MSK Břeclav. Všechny čtyři věkové ročníky hrály v Kroměříži proti Hanácké Slávii a dosáhly zde rozdílných výsledků.

 

Výborně si vedla dvanáctka MSK, která zde získala své druhé vítězství v soutěži a jeví se po přípravě nadějně. Z Kroměříže si odvezla výhru 23:4, když vítězné byly obě sedmičky (5:4 a 18:0). Další tři družstva Břeclavi se domů vracela s porážkami.

 

Patnáctka MSK prohrála v Kroměříži 0:3 (0:2) po vyrovnaném zápasu, ve kterém domácí proměnili standardní situace a hosté zůstali jen u nevyužitých šancí.

 

Čtrnáctka MSK začala se svým sousedem v tabulce hodně špatně. Ve čtvrté minutě již třikrát inkasovala, do poločasu přidala Kroměříž další dvě branky a vyhrála 5:0 (5:0). Ve druhé půli již žádný gól nepadl, ale Hanácká Slávia byla i nadále lepším kolektivem.

 

Třináctka MSK se docela držela v prvním poločasu, v němž prohrála 0:1 a 0:3, po změně se i ona třikrát střelecky prosadila, ale konečný souhrnný výsledek zněl 14:3 pro Kroměříž.

Zpět