Branky: 2xSpringer, Pospíšil, Petrásek, Gruň, Kalina.

Sestavy: "A" tým: Štepnička - Mutina, Hanzalík, Ciprys, Petrásek, Pospíšil, Kalina, Gruň.

"B" tým: Pekkala - Husička, Čapka, Hladký, Pavka, Borýsek, Springer, Kratochvíl, Kocián, Molčík, Veverka.

V pěkném slunečném počasí a na dobře připraveném trávníku, jsme odehráli první domácí utkání proti Jihlavě. Kluci navázali na dobrý výkon z prvního poločasu minulého utkání a s kvalitním celkem hráli vyrovnanou partii. Utkání bylo dramatické od první až do poslední minuty.

"A" tým prohrával od 14.minuty. V 17.minutě se nám podařilo vyrovnat brankou Zdeňka Pospíšila, po pěkné přihrávce od Kryštofa Petráska. V 24.minutě jsme předvedli pěknou kombinaci od naší branky a po ose Hanzalík, Gruň a Petrásek, jsme se ujali vedení. Dvě minuty nato soupeř vyrovnal. V poslední minutě tým z Jihlavy strhl vítězství na svoji stranu. I druhý poločas byl dramatický. První branku vstřelili opět hosté a zvýšili na 4:2. V 54. minutě jsme snížili brankou Radima Gruňa. Kluci dřeli na maximum a to se jim vyplatilo. V poslední minutě jsme brankou Petra Kaliny, otočli výsledek druhého poločasu v náš prospěch.

"B" týmu se nepovedl nástup do utkání taky a po chvíli prohrával 2:0. Kluci se  rychle otřepali a  podařilo jse jim dvěma brankami Adama Springera srovnat na 2:2. V druhém poločase branky už nepadali, ale i  tak se bylo na co dívat.

Klukům musíme poděkovat za bojovnost a předvedenou hru, a doufáme, že zopakují tenhle výkon i v dalších zápasech.