Domácí MSK nevstoupil do utkání dobře. Hned při prvním útoku Zbrojovky se ocitl sám před Hladkým brněnský útočník Štourač a Brno vedlo 0:1. Břeclav se z tohoto úderu vzpamatovávala jen pomalu a tak není divu, že se Zbrojovka lehce dostávala i do dalších šancí. Při jedné z nich Schwarz zachraňoval až na brankové čáře. Přibližně od 20. minuty se ale karta začala obracet. Ve 22. minutě se dostal do výborné příležitosti Bielčík, střílel ale těsně vedle. Stejný hráč střílel opět těsně vedle tentokrát hlavou, když Bureš podběhl rohový kop. Stalo se tak ve 32. minutě. A hned ve 35. minutě, opět po akci agilního Bielčíka, nedosáhl na jeho centr jen o centimetry Simandl. Chvíle těchto hráčů však měly teprve přijít.
Také druhý poločas pokračoval v duchu toho prvního, tentokrát i s brankovým vyjádřením. V 51. minutě střílel z velkého úhlu Bielčík a jeho střelu lehce tečoval brněnský obránce za záda Bureše - 1:1. Břeclav pokračovala v náporu a to se jí vyplatilo. V 67. minutě se dostal před Bureše Simandl a na jeho zakončení k tyči Bureš nedosáhl - 2:1. A to pořád nebylo všechno. V 84. minutě předvedl krásnou individuální akci Mica. Vše skončilo až faulem v pokutovém území a penaltou. Sám postižený však vystřelil doprostřed branky a Bureš jeho pokus v pohodě zlikvidoval. Domácí tým však tato situace nijak negativně neovlivnila a zápas hráči MSK v pohodě dotáhli do vítězného konce. Tři body do tabulky byly za předvedený výkon naprosto zasloužené.