V posledním vystoupení na domácím hřišti v soutěžním ročníku 2010/2011 přivítali fotbalisté MSK rezervu Vysočiny Jihlava. Ta přijela do Břeclavi s velmi mladým týmem, hráči kolem jediného třicátníka Lovětínského však trenéra Jihlavy Morkuse překvapili velmi dobrou hrou.
Utkání hrané ve velkém horku začalo ve vysokém tempu. Už v 10. minutě se Břeclav radovala, Bielčík však bohužel skóroval z ofsajdu. Největší šanci Břeclavi v první půli neproměnil Dvořák, když jeho dorážka Pulkertovy střely šla nad branku Jihlavy. Dvě tutovky spálila také Jihlava, v obou situacích výborně zasáhl Prokop v brance MSK.
V podobném duchu zápas pokračoval i ve druhé půli. Přišli však už také branky. Jako první se radovali hosté v 61. minutě. Po rohovém kopu a následném závaru před domácí brankou skóroval Dobrovolný a bylo 0 : 1. Domácí pak vyvinuli silný tlak, příležitosti Ivančice ani Pulkerta však bohužel brankou neskončily. Když se čekalo na závěrečný hvizd, Břeclav přece jenom vyrovnala. Po trestném kopu se prosadil Filip a utkání tak skončilo remizou 1 : 1.