U19 přehrála svého soupeře z Velkého Meziříčí zásluhou velmi kvalitního výkonu všech řad. Již ve 12. minutě skóroval Dunka, aby na 2:0 zvýšil o sedm minut později Zámečník. Na 3:0 upravil bombou z dvaceti metrů Herman. Ve druhé půli padly další tři branky do sítě hostů. Na 4:0 dal Pospiš, svou druhou brankou zvyšoval na 5:0 Dunka a skóre utkání uzavřel po chybě obrany "Velmezu" Kruták * Sedmnáctka se do svého soupeře zakousla od prvních minut a v poločase vedla 4:0 hlavně zásluhou střelecky disponovaného Marka Konečného, který dal tři branky (čtvrtou přidal Sycha). Po změně stran se hosté málem postarali o senzaci. V 43. minutě snížili z penalty na 1:4, a nebýt čtvrté branky M. Konečného, jenž zvýšil na 5:1, mohl být rozhodnutý zápas ztracen. Hostům se totiž podařilo snížit na rozdíl jednoho gólu, takže konečný výsledek MSK Břeclav U17 – Velké Meziříčí 5:4