K utkání 13. kola MSFL přijela do Břeclavi juniorka Zlína. Utkání se hrálo za krásného podzimního počasí na dobře upraveném trávníku. 
Domácí do zápasu vstoupili s vědomím nutnosti bodovat, hosté, hrající v klidném středu tabulky, mohli hrát naopak v klidu.
Od začátku zápasu byla iniciativa na straně MSK. Šance se ale rodily opět velmi těžko, domácí fotbalisté spíše zakončovali střelbou ze střední vzdálenosti a s jejich pokusy neměl Dostál v bráně Zlína nijak těžkou hlavu. Největší příležitosti, a to na obou stranách, si oba týmy vypracovali v poslední pětiminutovce první půle. Nejprve se probil obranou Zlína Svoboda, zakončoval však pouze do Dostála. Následnou dorážku obrana Zlína zlikvidovala, zdálo se však, že Mica byl přitom faulován. Píšťalka rozhodčho Antoníčka však zůstala němá. Hned z protiútoku nebezpečně vystřelil Konečník a jeho střela orazítkovala levou tyč Hladkého brány.
Ani ve druhé půli se obraz hry nezměnil. Domácí útočili, hosté dobře bránili. Největší šance Břeclavi se zrodily okolo 50 minuty. Nejprve Bielčík bombou nastřelil tyč zlínské branky, poté stejný hráč nebezpečně hlavičkoval, Dostál ale bravurně vytáhl tuto hlavičku na roh. Potom tlak MSK opadl, na což trenér Břeclavi Vladimír Michal reagoval nasazením čerstvých hráců Ivančice, uzdraveného Svobody a mladíka Nevídala. Stav utkání se bohužel nezměnil a tak si oba týmy připíší do tabulky po bodu.

Sestava MSK Břeclav:
Hladký - Chromeček (79. Nevídal), Michal, Demjanovič, Pacl - Svoboda (68. Veselý), Simandl, Jakubovič, Navrátil (59. Ivančic) - Mica, Bielčík
Diváci: 130

Zpět