Úvod utkání byl vyrovnaný. Hrál se rychlý, technický fotbal, zpočátku bez vyložených šancí. Jako první udeřilo před brankou Hulína. Veselý sklepl míč ideálně do nohy Bielčíkovi a ten nedal křížnou střelou brankáři Hulína Štěpánovi šanci - 1:0. Břeclav pak svého soupeře přišpendlila před pokutové území a gól visel ve vzduchu. Hosté se však z tlaku vymanili a poměrně brzy po pěkné kombinaci vyrovnali. Autorem branky byl Crla. Ve 38. minutě se sám před Hladkým ocitl Ševela, ve vyložené šanci však selhal. A tak podle známého nedáš-dostaneš se radovali před přestávkou fotbalisté MSK. Po centru z pravé strany se hlavou trefil opět Bielčík. Do šaten se tak šlo za stavu 2:1 pro MSK. 
Do 2. poločasu vstoupili hosté se snahou vyrovnat. Břeclav však hru kontrolovala a celkově byla nebezpečnější. A v 62. minutě znovu gólově udeřila. Úspěšným střelcem byl opět hlavou Dvořák. Hosté utkání nevzdali, ale v 75. minutě udělal hrubku brankář Štěpán a Bielčík pohodlně zvýšil na 4:1. Tím bylo o osudu utkání a třech bodech pro MSK Břeclav definitivně rozhodnuto.

Sestava MSK Břeclav:
Hladký - Polák, Schwarz, Michal, Demjanovič - Navrátil (75. Jakubovič), Simandl, Dvořák, Ivančic (72.Chromeček) - Veselý (85. Paulík), Bielčík
Žlutá karta: Schwarz, Polák
Divaků: 240

Zpět