K poslednímu přípravnému utkání před zahájením jarní části MSFL si fotbalisté břeclavského MSK pozvali divizní Spartu Brno.
V začátku utkání se domácí tým rozjížděl jen zvolna. Hosté z Brna měli navíc dostatek sil a tak atakům MSK stačili odolávat. S postupem času se ale přece jenom kvalita na domácí straně začala prosazovat a tím se začaly rodit i brankové příležitosti. Jednu z nich proměnil Vlček a první poločas vedením 1 : 0 pro MSK také skončil.
Ve druhém poločase už domácí dominovali celkem jasně. Jejich vedení navýšil Košulič a po něm ještě dostal příležitost kopat pokutový kop Simandl. Proměnil, a výsledkem 3 : 0 utkání také skončilo.