Po výhře v Uničově chtěli břeclavští fotbalisté bodovat také s Rosicemi. Těm se sice daří v Poháru České pošty, v letošním ročníku MSFL jsou však dosud spíše nevýrazné. 
Ráz utkání určila hned 3. minuta. To brankář Rosic Lengál namazal svojí rozehrávkou Navrátilovi a ten dal vedoucí branku MSK. Pak se hrál opticky vyrovnaný fotbal, Břeclav však měla režii utkání pevně ve svých rukou a Rosice se nedostávaly byť jen k náznakům nějakých brankových příležitostí. Druhá branka padla ve 36. minutě, když centrovaný míč Sasína lehce tečoval Petr a Lengál byl bezmocný. Do šaten se tak šlo za stavu 2 : 0.
Ve druhém poločase Rosice výrazně přidaly a hrálo se více na půlce MSK. S vyjímkou dalekonosné střely Mička, která skončila na břevně Prokopovy branky, si však žádnou brankovou příležitost nevypracovaly. Břeclav v poklidu čekala na svoji příležitost a dočkala se v 80. minutě. Rychlý protiútok po ose Málek, Šilinger, Sasín skončil brankou třetího jmenovaného hráče a bylo v podstatě po utkání. Břeclav získala tři body a dále útočí na čelní příčky tabulky.

Sestava MSK Břeclav:
Prokop – Levčík (57. Crla), Michal, Lysoněk, Filip – Navrátil, Simandl (K) (82. Krejčí), Cupák, Málek, Šilinger – Sasín (80. Nevídal)
Diváků: 200
ŽK: Simandl - Odehnal

 

Zpět