Po rekordní výhře nad divizním Vyškovem přivítali fotbalisté MSK tradičního soupeře v rámci přípravných utkání - třetiligovou rezervu Slovanu Bratislava.
Celý první poločas se hrál v režii domácích fotbalistů. V 15. minutě vystihl Sasín nepřesnou rozehrávku soupeře, vyslal ideální kolmici na Jaroslava Málka a ten se v koncovce nemýlil. Břeclav vedla 1 : 0 a dál svého soupeře svírala. Hosté se k ničemu nedostali, ale ani domácí už ani přes místy drtivý tlak neskórovali.
Ve druhém poločase hosté výrazně prostřídali a také velmi přidali. Mezi 46. a 60. minutou byli lepším týmem, výraznější brankovou příležitost si však nevypracovali. Pak se herní převaha vrátila na domácí kopačky a výsledkem tlaku byly dva pokutové kopy. Oba byly také proměněny, a to Málkem v 71. minutě a Michalem v 85. minutě. Až v předposlední minutě se radovali také hosté, vydařená střela ze 30 metrů skončila po odrazu od tyče za zády domácího brankáře Prokopa. "Penalty byly zcela jasné, škoda neproměněných šancí ze hry", konstatoval po utkání domácí trenér Milan Valachovič.