K utkání 11. kola MSFL přijel do Břeclavi nováček soutěže Slavia Orlová. Vede si zatím celkem slušně, před utkáním zaostávala pouhý bod za MSK. I to byl důvod, proč se očekával vyrovnaný zápas.
A Orlová začala v Břeclavi skutečně nebojácně. Držela více míč na svých kopačkách, zahrávala i několik standartních situací, Prokopa v brance MSK však její hráči prakticky neohrozili. V 17. minutě se ale Břeclavi podařila ukázková akce po pravé straně. Skoro ztracený míč doběhl rychlý Navrátil, ukázkově dal proti noze Sasínovi a ten se v podobných situacích nemýlí - 1 : 0 pro MSK. A po půlhodině se situace prakticky opakovala jen s tím rozdílem, že zakončovatelem Navrátilovy nabídky byl Málek - 2 : 0. Než se hosté vzpamatovali, dostali ještě třetí podobnou branku. Tentokráte nahrával Šilinger a zakončoval Simandl. Břeclavi se dařilo, takřka vše skončilo brankou. Ve 38. minutě se patrně hostů sželelo rozhodčímu, který zapískal velmi přísnou penaltu ve prospěch hostů. Ti se ale do zápasu nevrátili, neboť Kovářovu přízemní střelu doprostřed branky Prokop vyrazil. 
Možná nejhezčím okamžikem zápasu byla 54. minuta. Navrátil dostal ideální přihrávku do běhu, obešel i brankáře a do prázdné branky zvyšoval už na 4 : 0. Pak se trochu šťastně dostali ke koncovce i hosté, když odražený míč dorazil do sítě Kovář. Poslední slovo ale měli domácí, když v 85. minutě skóroval patičkou zády k brance Filip. Stručná rekapitulace - zasloužené tři body, všichni domácí hráči hráli ve skvělé pohodě, na co sáhli, to vyšlo.

Sestava MSK Břeclav:
Prokop – Šilinger, Michal, Filip, Lysoněk – Navrátil, Simandl (K), Málek, Cupák, Levčík – Sasín
ŽK: Hanus (ORL)
Diváků: 150

Zpět