Za deštivého a studeného sobotního odpoledne se hrálo další utkání MSFL. Do Břeclavi přijel tým z druhé poloviny tabulky - Hanácká Slavia Kroměříž. Její výsledky a naopak dobrá forma MSK předurčovaly do role favorita domácí fotbalisty.
A ti tuto roli potvrzovali od samotného začátku utkání. Už ve 2. minutě dostal Navrátil míč za obranu, udělal Kličku brankáři a z úhlu se nemýlil - 1 : 0. Už v 5. minutě bylo ale vyrovnáno. Prokop centrovaný míč sice vyboxoval, ale Fiala ho dokázal vrátit do sítě - 1 : 1. Hosté pak spálili tutovku a pykali. V 10. minutě opět Navrátil utekl po pravé straně a jeho centrovaný míč dostal do sítě Sasín - 2 : 1 pro MSK. I třetí střela na branku Kroměříže skončila za zády brankáře. Pro domnělý ofsajd se ale Levčík mezi střelce utkání nezapsal. Hosté pak spálili ještě jednu tutovku a do šaten se tak šlo za stavu 2 : 1 pro domácí.
Kvalitu hry ve druhém poločase velmi ovlivnilo počasí. Podmáčený terén a neustálý déšt způsobily, že hra už nebyla tak hezká jako v první půli. Hosté usilovali o vyrovnání, obrana MSK však pracovala spolehlivě. A když v 60. minutě vstřelil krásný gól střelou z trestného kopu Simandl, bylo o výsledku utkání rozhodnuto. MSK si tak připsal další tři body a nádále se drží mezi nejlepšími týmy soutěže.