Ve vloženém 15. kole MSFL přijela na hřiště MSK Břeclav Slavia Kroměříž. Břeclav, aktuálně šestá, se tak utkala s jedenáctým týmem tabulky, který navíc v minulém kole odevzdal všechny body HFK Olomouci za domácí prohru 0:1. Dalo se tedy čekat, že Kroměříž bude chtít tuto ztrátu v Břeclavi napravit.
A začátek utkání tomu i nasvědčoval. Kroměříž byla mírně aktivnější, do výraznějších příležitostí se však nedostávala. To ale platilo i pro domácí. Nejzajímavějším okamžikem 1. poločasu se tak stala situace ze 21. minuty. To se řítil k pokutovému území soupeře Bielčík, dobře vystřelil zpoza obránce, střela však šla bohužel pro domácí těsně vedle levé Voglovy tyče. Ve zbývajícím čase 1. poločasu se hrálo hlavně mezi šestnáctkami a tak se do kabin ani nemohlo jít jinak než za stavu 0:0. 
Do 2. poločasu vstoupil MSK s jednou změnou v sestavě. Místo Ivančice nastoupil Jakubovič a hra Břeclavi byla mnohem aktivnější. Břeclav dostala soupeře pod tlak, rodily se náznaky šancí. Když byl už Vogl překonán, zastoupila ho dobře hrající obrana Kroměříže. Pak se hra opět vyrovnala a to se nezměnilo ani poté, co na hřiště přišli střídající Lukášek a Veselý. Utkání tak dospělo do remízového konce a dodejme, že dělba bodů byla zasloužená. Z domácích lze pochválit tradičně spolehlivého Prokopa, své si odvedla celá obrana. Naopak směrem dopředu to v tomto zápase přes veškerou snahu dost skřípalo.

Sestava MSK Břeclav:
Prokop - Polák, Schwarz, Michal, Pacl - Ivančic (46. Jakubovič), Svoboda (80. Veselý), Simand, Chromeček (76. Lukášek), Demjanovič - Bielčík
Diváci: 160

Zpět