V utkání s Uničovem chtěli třetiligoví fotbalisté MSK Břeclav prolomit domácí trojzápasovou šňůru bez vítězství. Na Uničov se jim tradičně daří a tak se zdálo, že tento cíl by mohl být reálný.
Utkání začalo v rychlém tempu a od první minuty bylo také zřejmé, že Uničov nepřijel do Břeclavi zápas pouze odehrát. Šance se střídaly na obou stranách a přes řadu chyb u obou týmů se bylo na co dívat. Už v 8. minutě utekl po pravé straně agilní Navrátil, na jeho křížnou přihrávku si naběhl Košulič a přesnou střelou dostal domácí tým do vedení. Hostující obrana byla v této fázi utkání zranitelná, kupila velký počet chyb, ale domácí netrefili ani prázdnou branku. Do šaten se tak šlo za stavu 1 : 0 a to se později ukázalo pro bodový zisk jako nedostatečné.
Do druhého poločasu totiž nastoupil mnohem lépe Uničov. Postupně dostal domácí fotbalisty pod tlak a jen výborný Prokop držel MSK ve vedení. Tak tomu bylo až do 61. minuty. Na dlouhý nákop Uničova domácí obrana nezareagovala a hostující Krč elegantním lobem přes Prokopa vyrovnal. Hosté i potom pokračovali v aktivní hře a odměnou jim byla vedoucí branka v 81. minutě. Po hezké individuální akci po pravé straně následoval přesný centr do pokutového území a byl to znovu Krč, který dostal Uničov hlavou do vedení. Průběh hry už nezvrátila ani střídání na domácí straně a tak si Uničov odvezl z břeclavského stadionu vůbec první plný bodový zisk.