Proti Hulínu nastoupili fotbalisté MSK Břeclav s cílem konečně v domácím prostředí naplno bodovat. Kromě zmíněného domácí prostředí jim k tomu měla napomoci také famózní střelecká forma Jaroslava Navrátila, který v posledních dvou utkáních zatížil konta soupeřů dvěma hattricky. 
A byl to skutečně Navrátil, který už v 8. minutě křížnou střelou z pravé strany poprvé napnul siť za zády hulínského brankáře Vogla. Hosté se k jediné, ale pořádné příležitosti dostali ve 20. minutě, kdy Prokop odvracel tygřím skokem hlavičku hostujícího útočníka na rohový kop. A protože z řady dalších příležitostí domácích se už žádná neujala, skončil první poločas 1 : 0.
Podobný ráz mělo utkání i ve druhé půli. Z tlaku domácích se rodily příležitosti a po jedné z nich, v 60. minutě, obrana hostů faulovala v pokutovém území. Nařízený pokutový kop ale Simandl "panenkovsky" poslal do náruče Vogla. Průběh utkání to ale nijak neovlivnilo. Naopak, přišla 73. minuta, rychlá přihrávka do běhu Navrátilovi a bylo to 2 : 0. Ještě ani nedozněl potlesk domácích fanoušků a hned po rozehrání se obranou Hulína prohnal Šilinger, přesně zakončil a domácí vedli 3 : 0. Ke kosmetické úpravě výsledku se dostal i Hulín. Stalo se tak v 90. minutě, kdy se krásně trefil hostující Jarmer a stanovil konečnou podobu výsledku utkání na 3 : 1. Dodejme, že výhra MSK byla naprosto zasloužená.

Sestava MSK Břeclav:
Prokop – Levčík, Filip, Michal, Krejčí – Navrátil, Málek (88. dos Santos), Simandl (K), Cupák, Šilinger (87. Nevídal) – Sasín (78. Pospiš)
ŽK: Nevídal - Laciga
Diváků: 178

Zpět