V sobotu odpoledne sehráli fotbalisté MSK Břeclav další utkání MSFL. Soupeřem jim byl Spartak Hulín, tým ze středu tabulky. Vzhledem k tomu, že Hulín body ze hřišť soupeřů příliš nevozí a zejména vzhledem k výborné formě byli fotbalisté MSK Břeclav v tomto utkání favoritem. Určitou komplikací pro trenéra Valachoviče však byla neúčast klíčových hráčů Simandla a Lysoňka kvůli žlutým kartám. K tomu se navíc přidalo zranění Vlčka a nastoupit nemohl ani Šilinger.
Vstup do utkání měl ale lepší Hulín. Jeho hráči výborně kombinovali, hráli rychle a bylo jich plné hřiště. Hra se sice postupně vyrovnala, vyložené brankové příležitosti však ani na jedné straně nebyly. To se změnilo až krátce před koncem poločasu. Radku Sasínovi se vyplatilo napadání obránce Hulína, sebral mu míč a své sólo přetavil ve vedoucí branku MSK.
Ve druhém poločase Hulín postupně odpadal. Domácí získávali stále větší převahu, koncovka ale chyběla. Přesto se však zrodila vyložená branková příležitost, která mohla utkání rozhodnout. V 75. minutě domácí založili pěkný útok, přišel ukázkový centr Crly z levé strany a na  konci byla hlavička Košuliče. Ta však skončila těsně vedle levé tyče Voglovy branky. A přišel trest. V 79. minutě hosté zahrávali rohový kop, míč přímo z voleje trefil Zlámal a bylo srovnáno. Navíc hned po rozehrání se dostal do úniku hostující Ševela a sám před Prokopem naštěstí zklamal a poslal míč těsně vedle. Do konce utkání se už podstatného nestalo a tak i druhé měření sil s Hulínem skončilo remizou 1 : 1.